Odpočiňte si v hotelu s restaurací a vířivkou

Docházejí vám síly a chcete se hodit do pohody? Zatoužili jste po relaxaci a chvíli jenom sami o sebe nebo ve společnosti vašeho protějšku? Vyrazte si oddychnout do čtyřhvězdičkového wellness hotelu a dopřejte si příjemný odpočinek.

Příjemné ubytování v klidu nedaleko od centra města

Hotel Ostrava vám poskytne potřebné zázemí a příjemné ubytování v klidné lokalitě, takže na odpočinek budete mít ideální podmínky. Hotel má skvělou polohu nedaleko od centra města, takže ani na výlety za poznáním a návštěvou zajímavých míst to nebudete mít daleko.

Sport, jídlo i relaxace na dosah ruky

Na své si přijde opravdu každý. Na dosah ruky totiž v hotelu budete mít sportovní vyžití, možnosti stravování i prostor k relaxaci. Přímo v areálu se nachází víceúčelové sportovní hřiště a nechybí ani posilovna. K odreagování pak můžete využít whirpool či infrasaunu, kde skvěle dobijete energii a odpočinete si.

Dokonalé uvolnění v soukromí

Chcete si užít ničím nerušenou relaxaci v klidu a soukromí? Pak určitě rádi využijete privátní vířivku. Ve whirpoolu dokonale odbouráte stres o samotě nebo třeba ve dvou. Je ideálním místem pro páry vyhledávající soukromí a romantiku. Ve vířivce si odpočine nejenom vaše tělo, ale i mysl. Je úžasným prostředkem pro regeneraci a uvolnění.

Útulné vnitřní i venkovní posezení v restauraci

Restaurace Ostrava je perfektně vybavená k tomu, aby vám během oběda nebo večeře absolutně nic nechybělo. Ke stravování můžete využít nejenom útulné vnitřní posezení, ale také venkovní, které je kryté a umožňuje tak vychutnat si jídlo i v případě nepříznivého počasí. V zimě se pak o útulnou atmosféru vnitřní restaurace postará krb s plápolajícím ohněm a praskajícími polínky dřeva. Milovníci vína mohou ochutnat nabídku místního vinného sklípku.

Publikováno: 28. 10. 2022

Kategorie: Relaxace

Autor: Adam Rýdl