Domů » Mystic MindBall: Ovládání předmětů myslí aneb nejtajemnější zážitek v Praze
Zábava a volný čas

Mystic MindBall: Ovládání předmětů myslí aneb nejtajemnější zážitek v Praze

Toužíte po opravdu neobvyklém zážitku? Po takovém, který se vám vryje do paměti na hodně dlouhou dobu? Kolikrát jste něco podobného slyšeli, ale nakonec se žádné překvapení nekonalo… Nuda a zase jenom nuda. Jenomže v případě hry zvané Mystic MindBall je všechno jinak. Tak schválně – už jste někdy hýbali věcmi pouze pomocí myšlenky? Za nevšedním zážitkem musíte do jedné z malostranských uliček v samém srdci Prahy. Nachází se zde tajemná alchymistická dílna, ve které se dějí prapodivné věci. Mysl zde vítězí nad hmotou!

Mystic MindBall je hra, kterou vyhraje hráč s nejsilnější myslí. Smyslem je rozpohybovat kuličku za pomocí myšlenky a poslat ji do soupeřovy brány. Zvítězí ten, kdo se oprostí od všech myšlenek a dokáže se maximálně koncentrovat. Na fyzické síle tentokrát nezáleží. Souboj se odehrává v tajuplném prostředí místnosti stylizované do dobové alchymistické dílny.

MindBall funguje následujícím způsobem. Hráči si nasadí čelenku zapojenou do biosenzorického systému. Tato technologie se používá především v lékařství a je známá jako EEG. Biosenzor snímá elektrickou aktivitu mozku a prostřednictvím počítače jsou mozkové vlny přenášeny na pohyb kuličky. Mozková aktivita hráčů se průběžně zobrazuje na monitoru jako graf alfa, beta a theta vln.

Mystic MindBall je perfektní prostředek na trénink koncentrace, odstranění stresu a rozvoj kreativního myšlení. Hráči se učí pracovat se svou mozkovou aktivitou a zlepšují svou schopnost učení.

Tajemná místnost se nachází na adrese Vlašská 6 na Praze 1. Jednoho souboje se účastní dva hráči, ale na jednu hru se může dostavit až 6 osob, které se během 60 minut průběžně vystřídají.

Vaše cesta za nejtajemnějším zážitkem v Praze začíná rezervací na www.mysticmindball.com. Nepropásněte ji!

Štítky

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.