Wellness pobyty a lázně, vše pěkně pohromadě

Takzvané wellness víkendy a day spa nabývají na popularitě a dost možná jste v nich našli zalíbení i vy. Pokud jste ještě svému vyčerpanému tělu některou z relaxačních procedur neulevili, měli byste to rychle napravit. Není nadto, sbalit v pátek po práci jen pár nejnutnějších věcí a vyrazit na masáž, bahenní koupel či do vířivky. Uzijemsi.cz vám obvykle servíruje konkrétní tipy na lázeňská a wellness zařízení, dnes se však podíváme na něco úplně jiného. Vzhledem k tomu, že každému vyhovuje jiná forma relaxace, je na místě tip na rozcestník, který vás navede k vytoužené oáze.

Díky spatrip.cz se ve světě relaxace neztratíte

Portál spatrip.cz je průvodce světem lázní a wellness pobytů, který vám pomůže vybrat ten správný hotel či zařízení, ve kterém najdete to „své“. Do databáze jsou průběžně přidávány nejkvalitnější evropské welness hotely a lázeňská zařízení a momentálně se v ní nachází cca 150 tipů. Recenze hotelů si můžete přečíst ve čtyřech jazycích (čeština, angličtina, němčina a polština) a v případě zájmu přidat svou vlastní. Jsou to právě uživatelské recenze, které mají největší informační hodnotu a stanou se pro vás neocenitelným vodítkem při výběru vhodných kandidátů. Důležité je i samotné hodnocení hotelů, speciální nabídky s akčními cenami a další „vychytávky“, díky kterým nejenže nešlápnete vedle, ale navíc i ušetříte.

Zorientujte se v pestrém světě wellness

Jste-li ve světě relaxace absolutním nováčkem, bude se vám hodit lexikon a odborné články. Po přečtení již pro vás pivní lázně nebudou synonymem pro putyku páté kategorie a tantra masáž nezaměníte s erotickými službami. Spatrip.cz určitě stojí za pozornost a my se mu budeme věnovat i nadále.