Využijte last minute do Středomoří

Takovou sezónu ještě nikdo nepamatuje. Do poslední chvíle se nevědělo, jestli se lidem toužícím po moři podaří odjet a prognózy jsou nejisté i pro exotiku a zimní zájezdy. Ti, kteří sebrali odvahu a vyjeli povětšinou jen vstříc Jadranu, byli od svého okolí napadáni pro svou nezodpovědnost a ti, co seděli doma, zase záviděli, že nesebrali odvahu. Ať už to vypadalo jakkoliv děsivě, nemocí covid 19 se na plážích nakonec nakazilo jen minimum turistů a dovolenková sezóna, která je pro Chorvaty, Řeky, Itale i Španěle stěžejním zdrojem všech hospodářských příjmů se tak šťastně blíží do svého cíle. Právě teď máte poslední možnost vymanit se z okovů strachu i stereotypu a ukrást pro sebe posledních pár letošních hřejivých paprsků. Hotely na riviérách již zejí prázdnotou, čímž se i riziko nákazy znatelně minimalizuje. Neváhejte a pořiďte si last minut zájezd za nejlepší ceny. Počasí je stabilní a moře je stále ještě teplé.

Bez pojistky ani krok

V euforii nezapomeňte na pojištění do zahraničí a koronavirus, které zahrnuje cestovní pojištění. Pojištění na cesty lze sjednat pro případ léčebných výloh v zahraničí s volitelným připojištěním občanské odpovědnosti, zavazadel a úrazu. V nabídce je také připojištění rizikových sportovních aktivit a další. Cestovní pojištění zahrnuje náklady na léčebné výlohy úrazu, operací, běžných nemocí, jako je chřipka, včetně nákladů za lékařské ošetření spojené s případným onemocněním COVID 19. Pojištění se ale nevztahuje na úhradu nákladů v souvislosti s karanténou, či jakýmikoliv preventivními opatřeními (včetně nákladů na opožděný návrat do ČR), která musí pojištěný podstoupit. Nutnost přesměrování, náhradní letenky, dodatečné náklady na ubytování, ale i testy si musí člověk, v případě, že sám neonemocní, zaplatit sám.

Dobro došli

Pořiďte si cestovní pojištění online a vyhnete se nutnosti dojít do pojišťovací kanceláře. Z pohodlí domova stačí kliknout na webové stránky a vyplnit interaktivní formulář. V případě platby bankovní kartou, je platnost pojistky aktivována ihned a vám už nic nebrání vyrazit na cesty. Užijte si to!

Publikováno: 30. 09. 2020

Kategorie: Dovolená v zahraničí

Autor: Adam Rýdl

Tagy: proč na maledivy