Kde se ubytovat v Českých Budějovicích? Jedině u Rudolfa!

Penzion u RudolfaČeské Budějovice, metropole jihočeského regionu, představují ideální místo na dovolenou a to především pro svou „strategickou pozici. V jejich těsné blízkosti je bezpočet míst, které stojí za to navštívit a je jen na vás, jestli zamíříte do „perly Jižních Čech“ aneb do Českého Krumlova, na zámek do Hluboké, na výlet k některému z mnoha rybníků, nebo na prohlídku unikátních pamětihodností, kterých je v okolí Českých Budějovic jak máku. A my vám dnes představíme útulný penzion, ve kterém po vyčerpávajícím dni načerpáte spoustu energie.

Útulné ubytování v klidné lokalitě

Penzion u Rudolfa se nachází nedaleko centra Českých Budějovic a je zasazen v klidné lokalitě u parku Stromovka. Nabízí komfortní ubytování v moderně vybavených pokojích s vlastní toaletou a koupelnou. Pro všechny hosty je k dispozici wi-fi připojení (zdarma) a na pokoji nechybí ani televize s digitálním přijímačem.

Miniwellness přímo v penzionu

Penzion České Budějovice je perfektním místem pro odpočinek již díky přilehlému parku, ale tím možnosti relaxace teprve začínají. Zatoužíte-li po uvolňující masáži, budete si ji moct dopřát přímo v prostředí penzionu. Navážete saunováním (v penzionu je finská i infra sauna) a wellness večer zakončíte ve vířivce.

Budete se mít přímo královsky!

Ubytování České Budějovice má v rukávu i další esa. V penzionu je bar s krbem, kde si lze každé ráno objednat vydatnou snídani. Tak co vy na to? Ubytovat se můžete na jednu noc, nebo třeba na celý týden. O parkování se díky přítomnosti soukromého parkoviště také nebudete muset starat a o vaši dobrou náladu se postará vstřícný personál. A nezapomeňte si s sebou vzít i kolo – hned vedle objektu totiž vede 13 km stezka podél Vltavy, která vás zavede z Českých Budějovic až do Hluboké. Další informace o ubytování a fotogalerii najdete na www.penzionurudolfa.cz.