Domů » Tip na zážitek: skákací boty Poweriser pod vedením zkušeného lektora
Zážitky a dárky

Tip na zážitek: skákací boty Poweriser pod vedením zkušeného lektora

Skakaci botyToužíte po intenzivním zážitku, který vám vykouzlí úsměv od ucha k uchu na několik dní dopředu? Zkoušeli jste tandemový seskok padákem, provětrali po poli legendárního Hummera a absolvovali výcvik, kterým prochází speciální jednotky? I tyto zážitky jsou bez debat velmi intenzivní, ale pomalu ztrácí své kouzlo. Na podobné nabídky narazíte na každém rohu, což z nich dělá jakousi rutinu. To však neplatí o skákacích botách Poweriser, s pomocí kterých budete skákat až do oblak. Momentálně je navíc k mání dárkový poukaz, který můžete věnovat svým blízkým. Ale vše pěkně popořádku.

Skákací boty sice nepatří mezi horké novinky, ale přesto je u nás velmi málo kvalitních půjčoven. Tedy takových, které nabízí kvalitní modely skákací obuvi (seříditelné na základě postavy) a poskytnou chrániče minimálně zápěstí a kolen. A jak poznáte skutečné profesionály? Nejenže vám půjčí špičkové skákací boty, ale nabídnou i instruktáž.

Běhání a skákání na botách Poweriser není náročné a zvládnete ho i vy. Základním kamenem je ovšem zvládnutá technika, do které vás velmi rychle zasvětí zkušený lektor. A právě z tohoto důvodu nás zaujala půjčovna, kterou provozuje jeden z nejlepších skokanů Daniel Fajmon. Díky němu se neučíte na Poweriserech do pěti minut chodit a za hodinu budete skákat jako o život.

Skákací boty Poweriser jsou stavěny na zátěž od 30 do 120 kilogramů, takže si můžete zaskákat s celou rodinou. Na http://www.apo-vystoupeni.cz/nabidka/pujcovna-pujcovani-skakacich-bot-zazitek.php najdete další informace a instrukce k objednávce zmíněného dárkového poukazu. Vánoce se blíží a pokud ještě nemáte dárek pro někoho, kdo se rád baví a sportuje, neváhejte.

Instruktáže ve skákání nepatří mezi standardní služby půjčoven a vy si díky nim pohyb ve skákacích botách velmi rychle osvojíte. Pokud stále váháte, koukněte se na následující video. To vám zážitky na Poweriserech přiblíží více než dalších tisíc slov…

 

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.