Tři nejkrásnější pláže světa

Milujete mnohakilometrové pláže a azurové pobřeží? Zapomeňte na pláže v Chorvatsku a Itálii, pojďte se s námi podívat na tři nejkrásnější pláže na světa. Relaxace na jejich zlatavém písku je nezapomenutelným zážitkem. Rozbijte prasátko a hurá do světa. Chcete vědět, které země se mohou pochlubit nejkrásnějším pobřežím?

1.) Fernando De Noronha, Brazílie

Pláže na ostrově Fernando De Noronha jsou podle mnoha cestovatelů jedničkou v pomyslném seznamu nejkrásnějších pláží světa. Pláž se nachází asi 300 kilometrů od pobřeží Brazílie. Ostrov je památkou UNESCO a osidluje ho asi 2,000 obyvatel.

2.) Pláže na ostrovech v Maledivách

Ostrovní země Maledivy se nachází v Indickém oceánu na jihozápadě od Indie. Zahrnuje 1,192 nádherných ostrovů, které jsou pokryty barevnými korály, bílými písčitými plážemi a palmami. Maledivy jsou ideálním místem pro líbánky, ale nabízí skvělé příležitosti k potápění a poznávání místní podmořské fauny.

3. Anguilla, Karibik

Anguilla je malý a tichý ostrůvek v Karibiku, který pokrývají bílé písčité pláže. Pro turisty jsou velmi atraktivní bechderoucí scenérie a tyrkysová voda. Přestože se na Anguillu podívá poměrně mnoho turistů, zůstává ostrov stále nedotčený. Zajeďte si na Anguillu a navštivte některou z třiceti nádherných pláží, které právem patří mezi nejkrásnější pláže světa.