Podzimní dovolená na Šumavě: Ubytování v penzionu Pamferka

Podzimní období je ideální pro rodinnou dovolenou. Představte si, jak se alespoň na pár dní zbavíte každodenního stresu a užijete si atmosféru čistého horského prostředí. A proč vážit cestu do Alp, když máme netknutou přírodu na Šumavě? No a ubytujete-li se ve stylovém penzionu Pamferka, budete se domů vracet jen velmi neradi.

Šumava prospěje vašemu tělu i duši

Pobyt na horách je ze zdravotního hlediska prospěšný, a to jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Čerstvý vzduch, harmonické prostředí lesů a spousta zajímavých míst, která stojí za návštěvu. Vraťme se však k ubytování na Šumavě v penzionu Pamferka. Proč byste se měli ubytovat právě zde? Důvodů je víc než dost! Penzion Pamferka se nachází přibližně kilometr nad Železnou Rudou v neporušené přírodě. Na druhou stranu není příliš daleko od „civilizace“. Objekt disponuje apartmány, ve kterých se pohodlně ubytuje až 5 osob. V apartmánech nechybí kuchyňský kout, LCD televize, úložné prostory a další vybavení, díky kterému se budete ve svém dočasném domově cítit útulně.

Pamferka má vlastní wellness zónu, kde můžete načerpat nové síly

Nedílnou součástí penzionu je společenská místnost s krbem, dětská herna a hřiště, jakožto i wellness Šumava - tělocvična, sauna a vyhřívaný bazén s vířivkou. Na své si tak přijde každý, kdo touží po nekonečné relaxaci. Až se dostatečně nabažíte venkovních aktivit, jistě si rádi odpočinete uvnitř penzionu. Vydáte-li se na dovolenou během teplejších měsíců, budete moct grilovat na zahradě. Rodinná dovolená s dětmi na Šumavě je jasnou volbou po celý rok. Dovolená v létě se nese v duchu pěší turistiky a cyklistiky, v zimě má podobu radovánek na lyžích. Aktuálně si můžete vybrat z několika speciálních pobytových balíčků, se kterými vás ubytování vyjde levněji. Další informace o penzionu Pamferka najdete na www.pensionpamferka.cz.