Restaurace Citro: Správná volba v Českých Budějovicích

Poslední květnový den lze považovat za znovuzrození české gastronomie. Po nekonečných restrikcích byly opět otevřeny restaurace, byť pouze pro návštěvníky s očkováním nebo negativními testy, a to za podmínky maximálně čtyř lidí u jednoho stolu. Provozovatelé gastro zařízení se tak ještě nějakou dobu budou muset nastavit na myšlení na bázi přísloví „nemusí pršet, jen když kape“. Na nás je, abychom kvalitní podniky podpořili návštěvou, a také si konečně vychutnali pocit, který jsme již dlouho nezažili. Ale které místo zvolit mezi prvními? Skvělou volbou je podnik Citro, který patří mezi nejoblíbenější restaurace České Budějovice. Přivítá vás útulným, krásně upraveným prostředím – jako stvořeným pro romantickou chvilku či intimní večeři. Chcete-li si pochutnat na skvělém jídle, odpočinou si u sklenky prvotřídního vína nebo si užít nezapomenutelnou oslavu, bude se vám v Citru zamlouvat.

Bohaté menu, ve kterém nechybí pizza

V jídelním lísku restaurace Citro najdete pochoutky z české i mezinárodní kuchyně, vždy postavené na poctivých základech. Masová jídla, těstoviny, ryby a mořské plody či vynikající dezerty – a to je jen krátký úryvek z obsáhlého menu. Kromě pestré nabídky jídel na objednávku můžete přijít na výhodnou hotovku. Celkový dojem umocňuje úhledné a stylové servírování. No a pokud jste právě dostali chuť na pizzu, neodejdete s prázdnou. Citro totiž funguje také jako pizzerie České Budějovice.

Vychutnáte si nejen jídlo, ale i atmošku

Kdo kdy zavítal do Citra, rozhodně si nestěžoval na obsluhu. Personál se stará o všeobecnou pohodu a s úsměvem na rtech napomáhá k budování příjemné atmosféry. Bát se nemusí ani rodiny s dětmi, které jsou v podniku vítány. V žádném případě není problém uzpůsobit jídlo tak, aby ho malý strávník neodmítl například kvůli neoblíbeným surovinám.

Pokud se do Citra nestíháte zastavit, ale dostlali jste chuť na něco z menu, potěší vás možnost objednávky. Rozvoz České Budějovice je zdarma a zahrnuje i minutky a pizzu. Jídelní lístek najdete na citro.cz.

Publikováno: 13. 06. 2021

Kategorie: Dovolená v ČR | Relaxace

Autor: Adam Rýdl