Proč zájezd na míru do Dominikánské republiky?

Každoročně vyrážejí za hranice naší malé zemičky desetitisíce turistů. Většinou se spokojí s pobytem v jednom z blízkých států. Existují však tací, kteří prahnou po dobrodružství daleko od evropského kontinentu. Sní o dovolené v exotických zemích, jako jsou Dominikánská republika, Omán, Mexiko, Kuba, Maledivy anebo Jamaika. Pro fajnšmekry je určena exotická dovolená v Dominikánské republice s Rudolfreisen.cz. Jedná se o společnost zprostředkovávající zájezdy od známých cestovních kanceláří Německa pro český trh. Rudolf Reisen se pyšní tradicí delší než dvacet let. Za tuto dlouhou dobu již zařídila stovky rekreací v pozoruhodných státech Afriky, Asie i Karibiku. Cestování pod taktovkou německých kanceláří je cenově výhodnější, komfortnější a anonymní.

Klíčové výhody

Díky rozsáhlému německému trhu je cestování levnější. Denně rezervují nespočet zájezdů, letenek a ubytování, proto si mohou určit mnohem lepší podmínky. Rovněž lze počítat s vyšší kvalitou služeb. Odpočinek s Rudolf Reisen osloví výletníky, kteří touží po klidné a soukromé dovolené. Pokud byste rádi vyzkoušeli komfortní služby německých cestovek, musíte se pouze dopravit na letiště v Berlíně, Mnichově či Frankfurtu. Rovněž je důležité znát alespoň trochu němčinu anebo angličtinu, aby nevznikla jazyková bariéra.

Pláže Karibiku na dosah ruky

Skvělým tipem na dovolenou s německou CK je Dominikánská republika. Pláže s jemným bílým pískem, potápění a šnorchlování i exotická kuchyně patří mezi klíčová lákadla. Karibik uhrane věčně slunečným počasím, ale také památkami UNESCO ve městě Santo Domingo, národním parkem Los Haitises a mořskou rezervací Marinarium. Nesmíte minout dechberoucí ostrůvky Catalina a Saona ani letovisko Punta Cana s palmovými háji, golfovými hřišti a písečnými koberci.

Publikováno: 02. 04. 2018

Kategorie: Dovolená v zahraničí | Zajímá vás

Autor: Adam Rýdl