Krásné fotodárky pro každou příležitost

A je to tady zase, některý z vašich příbuzných či přátel slaví narozeniny. Stejně, jako každý rok, se nemůžete dočkat bujaré oslavy, na které se výborně pobavíte. Jediné, co vám vrtá hlavou, je s jakým dárkem na oslavu dorazíte. Rozhodně byste měli vsadit na nápaditost a originalitu. Praktické věci si může oslavenec koupit sám. Narozeniny jsou od toho, abyste své blízké potěšili něčím, co by si sami nekoupili. Chcete-li věnovat něco opravdu osobního, čím rozhodně nešlápnete vedle, budou se vám líbit fotodárky. Určitě jste se s nimi již setkali a pravděpodobně už máte některý z nich i doma.

Opravdu nevíte, co jsou fotodárky?

Fotodárky jsou upomínkové předměty, které jsou potištěny vlastními fotografiemi dle vašeho výběru. Mohou to být obrazy, kalendáře, puzzle a mnoho dalších věcí. V podstatě se jedná o věci, se kterými se běžně setkáváte, jsou však obohaceny právě o onen osobitý potisk. A to, že se nejedná o praktické věci, jak jsme vypíchli v úvodu, není zcela pravda. Ačkoliv je většina fotodárků ryze upomínkového či dekorativního charakteru, najdeme mezi nimi i takové, které plní nějakou funkci. Jedná se zejména o populární hrníčky nebo nástěnné hodiny.

Které fotodárky potěší nejvíce?

Je jen na vás, zda oslavenci věnujete foto puzzle, které si bude muset sám složit, nebo nástěnný fotokalendář. Neméně populární jsou i fotoobrazy, které se hodí do každého interiéru. Jednoduše si vyberete vaši oblíbenou fotografii, o které si myslíte, že by se mohla líbit i oslavenci a necháte si ji vytisknout na plátno. Výsledek opravdu stojí za to. Na konec jsme si nechali fotoknihu, neboť se jedná o největší stylovku. Fotokniha budí dojem klasické knihy, ale při bližším prozkoumání zjistíme, že je plná vybraných fotografií. Ty jsou velmi pěkně naaranžované a působí profesionálním dojmem. Navíc jdou doplnit popisky a obrázky. Není divu, že v současnosti patří mezi nejprodávanější fotodárky.

Publikováno: 26. 03. 2012 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Zážitky a dárky

Autor: Adam Rýdl

Tagy: foto kalendáře | fotodárky | fotokniha | fotoobrazy