Recenze hotelů: Egypt – Hurghada

hurghadaKam za sluncem, perfektním koupáním a dechberoucími památkami? Odpověď je jasná, to vše na vás čeká v Egyptě. Na druhou stranu jde o široký pojem, a proto jsme se zaměřili na místo, kde to doopravdy „žije“. Vůbec největším turistickým centrem je čtyřicetitisícová Hurghada, která se nachází na pobřeží Rudého moře. Prozradíme vám, proč byste se měli vydat právě zde, ale také na co si dát pozor při výběru hotelu.

Proč je Hurghada tak oblíbená?

Hurghada je vskutku oblíbenou turistickou destinací, a to přededvším díky masivnímu rozvoji v 90. letech 20. století. Příliv zahraničních investic umožnil rychlé vybudování infrastruktury a stavbu desítek nových hotelů. Navíc zde vzniklo nové mezinárodní letiště. V Hurghadě na vás čekají dlouhé písčité pláže, úžasný podmořský svět plný korálových útesů a dalších útvarů, ale také spousta staroegyptských památek. Vzhledem ke své „strategické pozici“ přímo nabádá k výletům do nedaleké Káhiry a Luxoru. A aby toho nebylo málo, můžete se vydat po moři na nedaleké ostrůvky (např. na nejznámější Giftun). hurghada2

K výběru hotelu přistupujte zodpovědně

Hurghada je úžasné místo, ze kterého si domů odvezete nezapomenutelné zážitky. Mají-li však být pouze pozitivní, věnujte pozornost ubytování. V záplavě x-hvězdičkových hotelů totiž není tak jednoduché vybrat ten správný. Fotografie a popisy v katalozích cestovních kanceláři mohou klamat a není nic horšího, než strávit dovolenou v apartmánu, který neodpovídá vašim představám. Jak z toho ven? Není nic jednoduššího, než si přečíst autentické recenze hotelů Hurghada, které sepsali skuteční lidé. Turisté, kteří již dovolenou na daném místě zažili a rádi se podělí o své zážitky s ostatními. Vzhledem k množství recenzí si uděláte objektivní obrázek a vyberete si to nejlepší ubytování. Tip: Rozmysleli jste si to a poletíte do Marsa Alam? Pak se vám budou hodit recenze hotelů Marsa Alam! Recenze hotelů v Egyptě na portálu Cestolino.cz vám zjednoduší rozhodování. A až se vrátíte z Hurghady, můžete přidat vlastní report a pomoct tak ostatním.