Exotické Peru a Bolívie: Zažijte mystickou atmosféru Jižní Ameriky

Chcete zažít dovolenou, na kterou budete vzpomínat ještě hodně dlouho? Ne tak dlouho jako na loňský pobyt – kde že jste to vlastně byli? Na tom nezáleží, protože jen málokteré země se svou atmosférou vyrovnají Peru a Bolívií. Do Jižní Ameriky přitom nemusíte vyrážet sami. V nabídce CK VIVA TRAVEL jsme našli perfektně sestavené balíčky. Pokud máte zájem o návštěvu Machu Picchu, světoznámého Inca treku, jezera Titicaca, Colca kaňonu a dalších míst, která voní dobrodružstvím, nepřestávejte číst.

Zajeďte si do Peru či Bolívie s odborníky

V CK VIVA TRAVEL pracují profesionálové, kteří znají Jižní Ameriku jako své boty. A to se samozřejmě odrazilo na konceptu zájezdů. Stačí si vybrat některý z balíčků a zanedlouho se seznámíte s jedinečnými přírodními scenériemi, atraktivní kulturou tradičních obyvatel a dalšími specifiky dané oblasti. Taková dovolená v Peru či Bolívii stojí za to!

Jaký balíček si vyberete vy?

Celoročně můžete absolvovat například patnáctidenní zájezd „Dobrodružství v Peru“. Balíček byl sestaven tak, aby pokryl nejvyhlášenější místa, jako jsou Lima, Nasca, Arequipa, Puno, druhý nejhlubší kaňon na světě Colca Canyon, jezero Titicaca, Cusco a mysitcké Machu Picchu. Seznámíte se s historií a poznáte lokality, které jste doposud viděli jen v dobrodružných dokumentech. Zatoužíte-li po krásách sousední Bolívie, pak pro vás bude jasnou volbou „Okruh Peru a Bolívie speciál“. V únoru pak můžete zažít barevný a magický karneval v bolivijských ulicích. Kombinaci tak autentické atmosféry a divoké přírody nikde jinde nezažijete. Za pozornost však stojí i ostatní balíčky, jako jsou „To nejlepší z Peru/Bolívie“ nebo výlet do Amazonie, konkrétně do oblasti Puerta Maldonada v Peru. Odborný průvodce vás seznámí s exotickou faunou a flórou v jejich přirozeném prostředí džungle. Chcete se o dovolené v Jižní Americe dozvědět více? Přečtěte si informace o jednotlivých balíčcích přímo na viva-amerika.cz.

Publikováno: 19. 09. 2017 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Dovolená v zahraničí

Autor: Adam Rýdl