Outdoor solární nabíječka: Nejlepší způsob, jak mobilní zařízení udržet "naživu" i mimo civilizaci

Chystáte se na míle daleko od civilizace, respektive od připojení k elektrické síti? Poku máte v plánu výlet do přírody a berte si s sebou svůj chytrý telefon, sportovní kameru nebo jiné zařízení, u kterého hrozí poměrně rychlé vybití baterie, máme pro vás dobrou zprávu. Díky solární USB nabíječce nehrozí, že se přístroj v tu nejméně vhodnou chvíli vybije. Jak by se vám líbilo, mít neustále s sebou vlastní nekonečný zdroj energie? Solární outdoor nabíječka je praktický pomocník, který vám udělá skvělou službu vždy, když vyrazíte na cesty. Ať už vaše kroky směřují do přírody nebo kdekoliv jinde, kde není přístup k elektrické sítí, budete mít jistotu, že vaše mobilní zařízení zůstanou v provozu. Stačí, když nabíječku rozložíte tak, aby na ni svítilo slunce, připojíte daný přístroj a je to.
Při výběru solární nabíječky hraje roli výkon. Moderní chytré telefony vyžadují dostatečný přísun energie a s méně kvalitní a tedy i nevýkonnou nabíječkou bude proces nabíjení trval velmi dlouho.
usb-solarni-nabijecka V tomto ohledu doporučujeme solární nabíječku Poweradd, která jsou k mání ve dvou variantách – v 7W a 14W provedení. Je vyrobena z kvalitních ET plast§ a PVC materiálů odolných vůči opotřebení. Vzhledem k vodotěsnosti, prachuvzdornosti a celkové odolnosti je jako stvořená do drsných venkovních podmínek. Ve složeném stavu má kompaktní rozměry a není větší než iPad. Mimo jiné disponuje praktickými poutky, které lze uchytit například na batoh. Jinými slovy – umožňuje nabíjení za chůze. Výkonné 18% solární články garantují velmi rychlé nabití, dokonce až dvojnásobné oproti nabíjení přes USB v počítači. Bez problémů tak smartphonu „dodáte šťávu“ během 2 až 3 hodín. A kde outdoor nabíječku pořídíte? Za super cenu na www.outdoornabijecka.cz. Budete-li mít štěstí, stihnete slevovou akci!