Objevte Thajsko – zemi úsměvů

Thajsko patří mezi nejžádanější asijské destinace díky bělostným plážím, průzračnému moři, místním kulinářským specialitám, národním parkům a historickým památkám. Vydejte se na tuto luxusní dovolenou se specialistou na exotické země, cestovní agenturou RUDOLF REISEN.

Dovolená s RUDOLF REISEN

Touroperátor RUDOLF REISEN, který působí na českém trhu 17 let, představuje ucelenou nabídku více než 1000 zájezdů od německých cestovních kanceláří. Specializuje se zejména na exotické destinace, jako jsou Asie, Karibik a Indický oceán. Do portfolia této cestovní agentury mimo jiné patří i okružní plavby, poznávací zájezdy, dovolená na míru, firemní a školní akce, lázeňské pobyty a dovolená v tuzemsku. U RUDOLF REISEN se můžete spolehnout na profesionalitu, individuální přístup a výhodné ceny.

Proč cestovat s německými kancelářemi?

Hlavním důvodem je značná finanční úspora, která ovšem nesnižuje kvalitu poskytovaných služeb. Obecně Němci ve světě platí za vážené zákazníky a tak se k nim i hoteliéři chovají. Další výhodou je jistá anonymita umožňující poklidné strávení dovolené bez poslouchání své mateřštiny všude okolo.

Thajsko i pro náročné

Thajsko je zemí složenou z tisíce ostrůvků. Díky své nádherné přírodě bývá často označováno jako ráj na zemi. Mezi turisticky nejvyhledávanější místa patří rušný život v Bangkoku, největší thajský ostrov Phuket pro vyznavače rozsáhlých plážových letovisek, smaragdové moře okolo ostrova Phi Phi, zatím turisticky příliš nedotčené Krabi nebo zábavou nabitá Pattaya v Thajském zálivu. Thajsko je překrásná země, kde si každý najde to své. Můžete se těšit na milé, věčně usměvavé Thajce, kteří vám rádi provedou pověstnou thajskou masáž a nechají vás ochutnat rozmanité delikatesy ze své kuchyně, u které nešetří na pálivosti.