Domů » Proč si půjčit na dovolenou dodávku?
Zajímá vás

Proč si půjčit na dovolenou dodávku?

Chystáte se na dovolenou ve větším počtu lidí? Pak vás možná napadlo, že si zapůjčíte dodávku. Spousta cestovatelů nechce o něčem podobném ani slyšet a „v rámci úspory“ tráví dlouhé hodiny v přeplněných osobních autech. Jiní si „pro jistotu“ koupí vlastní dodávku, i když pro ni nemají využití a celý rok jim chátrá v garáži nebo na parkovišti před domem. V následujících řádcích se dozvíte, proč je zapůjčení dodávky na dovolenou nejvýhodnějším řešením.

Nebudete-li dodávku využívat pravidelně, přijde vám levná půjčovna dodávek víc než vhod. Pronájem na určitý časový úsek je výrazně levnější než pořízení nového i ojetého vozu (byť vám vydrží x let). Uvědomte si, že s provozováním dalšího vozidla je spojeno mnoho starostí a budete muset vynaložit náklady za údržbu a servis. V případě ojetiny pak můžete jen doufat, že vás bezpečně dopraví do cíle… U užitkového vozu z renomované půjčovny budete mít jistotu, že je v perfektním technickém stavu a nebudete se muset starat o nic. Pouze o to, abyste si užili dovolenou 🙂

Pronájem velkého auta je pro větší skupinu osob podstatně výhodnější než cestování v několika menších vozidlech. A nejde jen o úsporu na pohonných hmotách, mýtném a podobně, ale také o delší dojezd. Řidiči se mohou střídat a není zapotřebí tak často stavět a zbytečně prodlužovat dobu jízdy. Dost možná vás potěší i to, že alespoň na pár dní nebudete opotřebovávat vlastní vůz. A aby toho nebylo málo, užijete si spoustu legrace – už jste někdy cestovali v dodávce plné nejlepších přátel?

Za zmínku stojí také vyšší komfort cestování. Můžete si půjčit perfektně vybavenou dodávku, s níž se nemůže výbava vašeho vozu srovnat. Kdy jindy si užít luxus, když ne při cestě na dovolenou?

Našlo by se daleko více důvodů – třeba i to, že se zachováte ohleduplně k životnímu prostředí. Pokud by si dodávku pořídil každý, kdo ji využije jen jednou nebo dvakrát ročně, musela by se produkce výrazně zvýšit. Jinými slovy – je mnohem šetrnější si ji půjčit, než si pořizovat vlastní a nechat ji stát ladem.

Pokud jsme vás výše zmíněnými argumenty přesvědčili, nezbývá, než se poohlédnout po spolehlivé půjčovně. Preferujete-li proklientský přístup a naprosto transparentní jednání, vsaďte na půjčovnu dodávek Global Lease. Kompletní informace najdete na www.globallease.cz.

3 komentářů

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.