First minute zájezdy: Proč byste si měli naplánovat dovolenou v předstihu?

first minute řeckoMáte za to, že je na plánování letní dovolené příliš brzy? V žádném případě! Chcete-li výrazně ušetřit, nečekejte na last minute nabídky a naopak rezervujte pobyt v předstihu. V rámci tzv. first minute ušetříte stejnou částku a navíc nebudete riskovat, že vámi vybraná destinace bude nedostupná. First minute má i spoustu dalších výhod a my vám prozradíme, které to jsou.

Výhody first minute zájezdů

Mezi největší výhody first minute zájezdů patří nízká cena. Sleva se pohybuje řádově v desítkách procent, takže ušetříte tisíce až desítky tisíc korun. Kupříkladu dovolená Řecko Korfu vás v rámci first minute nabídky momentálně vyjde na 10 až 11 tisíc korun. Výběr first minute zájezdů je mnohem širší než těch, které se rezervují na poslední chvíli - nebudete muset dělat žádné kompromisy. Vyberete si destinaci a hotel, které vám vyhovují a zaplatíte přitom jen minimální zálohu. Nebudete tak zbytečně vázat spoustu peněz.

Nevýhody first minute zájezdů

Bylo by však fér, kdybychom zmínili také negativa first minute zájezdů. K rezervaci dochází s několikaměsíčním předstihem a člověk nikdy neví, co se do té doby může přihodit. Někteří lidé navíc nemají možnost naplánovat dovolenou takto dopředu.

Největší zájem je o first minute Řecko

Pro velkou část lidí jsou výhody nesporné, a proto obliba first minute zájezdů každým rokem roste. Máte-li možnost naplánovat dovolenou již nyní, udělejte to! Co třeba některý z řeckých ostrovů? Osmidenní dovolená Kos (letecky) je nyní k mání za 11 až 13 tisíc, a to je vskutku neodolatelná nabídka. Ještě předtím, než si některou z atraktivních nabídek rezervujete, si přečtěte recenze hotelů v Řecku. Dozvíte se, které hotely nabízí nadstandardní servis a kterým byste se naopak raději měli vyhnout. Doporučujeme portál Cestolino.cz, kde najdete všechny důležité informace.