Plánování společné dovolené je díky XEEVIO hračka!

Plánování dovolenéVíte, co je ještě lepší, než dovolená? Dovolená s nejlepšími přáteli a dobrými známými, ze kterých se po dovolené stanou další nejlepší přátelé. Návod na to, jak vybrat ideální místo pro dovolenou bohužel neexistuje, protože sto lidí = sto chutí. Na druhou stranu již samotná skutečnost, že budete trávit čas se skvělými lidmi, garantuje nezapomenutelné zážitky, ať už se vyrazí na Bibione, nebo třeba na Severní pól. Předpokladem k úspěchu je ovšem navržení termínu, který vyhovuje všem. A jistě uznáte, že domluva s několika dalšími páry či jednotlivci, může být v praxi velmi komplikovaná.

Co si počít, když se vám nedaří sjednotit termín?

Plánování společné dovolené skutečně není snadné a časové možnosti všech potenciálních účastníků se většinou výrazně liší. Ideální je uspořádat hromadnou poradu a domluvit se na jednotném datu, ale co když se někomu změní harmonogram ještě před odjezdem? Kolik společných seancí bude zapotřebí? Díky XEEVIO.CZ ani jedna.

Co je to XEEVIO a co má společného s vaší dovolenou?

XEEVIO.CZ je online plánovač akcí, srazů a sešlostí a stejně dobře ho lze využít také k plánování společné dovolené. Jeho předností je velmi jednoduché a intuitivní rozhraní, které vám umožní bleskově komunikovat se všemi ostatními. Stačí navrhnout termín(y) a rozeslat pozvánky. Můžete založit hlasování a o datu odjezdu rozhodnout na základě výsledků, jednoduše podle toho, co vyhovuje většině. Všechny reakce se uchovávají a vy můžete průběžně sledovat, jak se vše vyvíjí. A pokud někdo na hlasování zapomene, bude opakovaně upozorněn. Hlasování navíc vidí jen zakladatel a průběžné výsledky tak neovlivňují hlasující. Shrnuto a podtrženo, díky tomuto nástroji je plánování dovolené nebo jakékoliv jiné akce mnohem jednodušší. Komunikujte s ostatními tak, aby to bylo pohodlné pro vás i pro ně a najděte společně termín, který vyhovuje všem. Nezbývá, než vám popřát pohodovou dovolenou plnou nezapomenutelných okamžiků!