Na výletě v Plzni a okolí

Proč se vydat na výlet do Plzeňského kraje? Protože nabízí pestrou paletu pamětihodností., technických zajímavostí a dalších míst, která stojí za návštěvu. Připravte se na hrady, zámky, kláštery, interaktivní expozice a v neposlední řadě na ochutnávku světoznámého plzeňského piva Pilsner Urqell. Za zmínku však stojí také speciály z méně známých pivovarů. Dovolená v Plzni a přilehlém okolí je jako stvořená pro celou rodinu!

Proč se vydat na dovolenou do Plzně? Nejen kvůli piva!

Milovníkům zlatavého moku při návštěvě Plzně nutně zaplesá srdíčko. Vždyť se taky jedná o hlavní město piva… Seznámíte se zde s tradiční výrobou Pilsneru, moderními technologickými procesy a pokocháte se exponáty v Pivovarském muzeu. Plzeň je samozřejmě zajímavá i z jiného než pivařského pohledu. Upoutají vás historické stavy (např. nejvyšší kostelní věž u katedrály sv. Bartoloměje), podzemí, Velká synagoga, dobové uličky… A až zatoužíte po troše kultury, zamíříte do některého z divadel, muzeí či klubů. Nudit se rozhodně nebudete, což potvrzuje i titul Evropské hlavní město kultury pro rok 2015.

Kam v Plzni s dětmi?

Děti jistě ocení návštěvu plzeňské ZOO, Muzea loutek, Muzea strašidel a Dinoparku. Ti starší zase interaktivní expozice v Techmania Science Center. A co se týče okolí Plzně, udělejte si čas na Konstantinovy lázně nebo na hlučnou zábavu při středověké hostině na zámku Zbiroh. Vedle nešlápnete ani v případě stylového westernového areálu Halter Valley. Mohli bychom pokračovat dále, ale abyste nasáli atmosféru západočeské metropole plnými doušky, museli byste v ní strávit minimálně pár dní. Proto se vám bude hodit tip na cenově dostupné a přitom komfortní ubytovací služby.

Levné ubytování v Plzni pro celou rodinu

Penzion v Plzni – Úslavská nabízí ubytování pro rodiny s dětmi i pro skupiny. Vyberte si z dvou a třílůžkových pokojů, případně některý z plně vybavených bytů 1+1 a 2+1 a užijte si dovolenou plnými doušky. Penzion Úslavská se nachází v klidné lokalitě s velmi dobou dopravní dostupností od jednotlivých městských částí Plzně. Další informace a fotogalerii najdete na ubytovaniplzen.eu.