Kam za tím nejlepším fotbalem? Poradíme vám!

Milujete fotbal a chcete vidět ten nejlepší v Evropě, dost možná i na světě? Pokud ano, je několik týmů, které se rozhodně vyplatí vidět. Podívejte se společně s námi na ta hlavní lákadla, která v současné době existují.

Vyrazte do Španělska

Ano, právě touto zemí začneme, jelikož rozhodně ji mnozí označují jako místo, které je s nejlepším fotbalem spjato od chvíle, kdy se zde začal hrát. A jaký konkrétní klub doporučíme? Jsou to vstupenky na FC Barcelona, které jsou tím správným tipem, pokud chcete na vlastní oči vidět skutečnou světovou špičku. A kde konkrétně to bude? Samozřejmě na domovském stadionu samotné Barcelony, kterým je Nou Camp. Pokud je něčím unikátní, tak rozhodně svou kapacitou. Spolu s vámi totiž bude daný zápas sledovat zhruba 100 000 dalších fanoušků.

Lákadlem je také Anglie

Ano, i ta láká na jeden z nejlepších klubových fotbalů. I když se tato zemně může jevit jako nedostupná, rozhodně tomu tak není. Zvláště, když koupíte zájezd na FC Chelsea. Ten je spojený se vším, co na vaší cestě za dokonalým fotbalem budete potřebovat. Ideální pro toho, kdo se nechce o nic starat. V ceně zájezdu je totiž:
  • Cesta
  • Služby delegáta
  • Vstupenky na stadion
Když mluvíme o stadionu, je to samozřejmě známý Stamford Bridge, který pojme více než 41 000 fanoušků, kteří budou společně s vámi sledovat zápas. A pokud tomuto konkrétnímu klubu zrovna nefandíte, není důvod zoufat. Vyrazit můžete třeba na stadion Emirates, kde hrají známí The Gunners. Fanoušci fotbalu již vědí, o čem je řeč. Jedná se o lístky na Arsenal Londýn, které jsou naším třetím hlavním tipem, který pro fanoušky fotbalu máme. Ani zde rozhodně zklamáni nebudete. Jak hráčským výkonem, tak samozřejmě také atmosférou na stadionu, kterou bude tvořit více než 60 000 lidí. To je návštěvnost, o které si tuzemská liga může nechat ve většině případů jenom zdát.

Publikováno: 01. 12. 2016 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam Rýdl

Tagy: lyže slevy | lyže výprodej