Rezidence Topolová - levné a přitom komfortní ubytování na Praze 10

TopolováStověžatá matička Praha představuje ideální místo na dovolenou. Nabízí pestrou směsici kultury a zábavy a pokud jste její krásy míjeli obloukem, měli byste to urychleně napravit. A my vám prozradíme, kde sehnat velmi levné a přesto komfortní ubytování v dostupné lokalitě. Najít ubytovací zařízení, které splňuje všechna zmíněná kritéria totiž není tak jednoduché, jak se může na první pohled jevit...

Rezidence Topolová je ubytování mnoha tváří

Do našeho hledáčku se dostala Rezidence Topolová na Praze 10. Jde o ubytování s multifunkčním charakterem a slouží jako „hodinový hotel“, ubytovna vhodná pro několikadenní dovolenou, ale také místo, kde můžete pobývat i dlouhodobě. Ve velkém objektu proto natrefíte na turisty, studenty, dělníky i milenecké páry.

Proč se ubytovat právě zde?

Penzion Praha Topolová je atraktivní hned z několika důvodů. Hlavní výhodou je neodolatelný poměr ceny a kvality ubytování, ale za zmínku stojí i klidná lokalita plná zeleně a dostupnost do ostatních částí Prahy. Rozhodnete-li se zakotvit právě zde, získáte skvělý výchozí bod pro vaše výlety.

I levné ubytování může být útulné

Okolí rezidencePři pohledu na ceník ubytování se vám bude Rezidence Topolová jevit jako obyčejná levná ubytovna. Od ubytovacích zařízení takzvané nižší kategorie má ale na hony daleko. Objekt je střežen ostrahou a v okolí najdete všechny důležité služby (obchody, restaurace, ale také masážní a kosmetické salony, fitness centrum...). Zda si vyberete nejlevnější alternativu ubytování – hostel Praha – za cenu od 126 Kč, nebo nejluxusnější pokoj v hotelové části (na pokoji nechybí led TV, minibar, vlastní kuchyň...), je jen na vás. Součástí ubytovacího komplexu je také nově otevřená stylová restaurace Lapák, která se nachází v přízemí. Zde si můžete objednat levné a chutné menu a zasurfovat na internetu (k dispozici je free wi-fi). Podrobné informace o možnostech ubytování, aktuální ceny a fotogalerii najdete na www.rezidencetopoloval.cz. Přejeme pohodovou dovolenou!