Exotická dovolená láká stále více lidí. Proč byste si ji měli dopřát i vy?

Nic proti dovolené v Chorvatsku, Itálii a dalších „klasických“ přímořských destinacích. Blízká přítomnost krásných přírodních scenérií a zajímavých kulturních památek je bezesporu příjemná. Pěkné pláže máme doslova na dosah ruky, stačí nasednout do auta a za pár hodin jsme na místě. Ale ruku na srdce – koho čas od času neuchvátí myšlenka na cestu do vzdálenějších krajů? Tím spíš, když je exotická dovolená stále dostupnější. Abychom vás navnadili, představíme vám aktuální nabídku zájezdů cestovní kanceláře Redok Travel.

Poznejte unikátní kolorit New Yorku a nechte se oslnit polární září Islandu

Výlety za exotikou mohou mít mnoho podob, ale jen málokdo nabízí tak ojedinělou kombinaci jako Redok Travel. Týdenní zájezd do vánočního New Yorku a zimního Islandu nemá obdoby. Atmosféra světové metropole je naprosto jedinečná – nádherně vyzdobené domy, barvami hýřící Time Square, procházka po Brooklynském mostu a v neposlední řadě návštěva legendární Wall Street a dalších známých čtvrtí jako Soho nebo China Town. New York nikdy nespí a o Vánocích to platí minimálně dvojnásob. O to výraznější je kontrast, který pocítíte po přesunu na ostrov ledu a gejzírů. Island je dechberoucí místo a vy si užijete plnými doušky koupání v horkých pramenech, výpravu za velrybami na otevřené moře a samozřejmě i výšlap v okolí aktivních vulkánů.

Pro koho je exotická dovolená jako stvořená?

Pokud vás omrzelo stereotypní schéma klasické dovolené a chcete zažít něco víc, pak jsou zájezdy za exotikou tím pravým ořechovým. S Redok Travel poznáte úžasnou přírodu, netradiční kultury i okázalý luxus velkoměst. New York a Island představují jen zlomek destinací, od kterých se můžete s renomovanou cestovkou podívat. Ať už se nakonec vydáte za dobrodružstvím nebo za zábavou, vždy si domů odvezete nejlepší zážitky, na které nikdy nezapomenete. Aktuální nabídku najdete na www.redoktravel.cz.