Do Chorvatska v roce 2016. Zn.: Na nezapomenutelnou dovolenou!

Přestože i Češi houfně létají za exotikou, na evropské přímořské destinace nezanevřeli. Není se čemu divit, vždyť takové Chorvatsko nabízí perfektní zázemí pro celou rodinu. V posledních letech zájem o dovolenou v bývalé Jugoslávii výrazně vzrostl. Našinci berou útokem kempy, apartmány i luxusní hotely. Pokud jste v Chorvatsku nikdy nebyli a rádi byste zažili úžasnou dovolenou, obraťte se na cestovní agenturu, která vám sny splní.

Proč se vydat na dovolenou do Chorvatska?

Chorvatsko je stálice, která se na seznamu nejoblíbenějších dovolenkových destinací drží dlouhé roky. Čechy láká svou polohou – například do Splitu se lze z Prahy dostat i za 10 hodin. Letadlem pak za podstatně kratší dobu. Většina českých turistů volí dopravu vlastním vozem. Do Chorvatska se jezdí za krásnými plážemi, čistým mořem (více než sto pláží s modrou vlajkou!), nízkými cenami a v neposlední řadě za vstřícnými místními obyvateli, se kterými mají Češi dobré vztahy již po generace. Za zmínku však stojí také příjemné ceny, což početnější rodina s menším rozpočtem dozajista ocení. Na své si přijde opravdu každý. Nejen rodiny s dětmi, ale také starší páry preferující klidná místa pro relaxaci nebo naopak mladší generace toužící po nekonečné zábavě a vodních radovánkách.

Proč jet do Chorvatska přes cestovní agenturu?

Do Chorvatska se můžete vydat po vlastní ose a najít si vhodné ubytování až na místě. Bez předchozích zkušeností by vaše dovolená mohla dopadnout úplně jinak než podle očekávání. Renomovaná agentura se postará, abyste si pobyt užili na sto procent a nemuseli řešit nic navíc. Ke zkušeným agenturám patří rodinná cestovka Eliška, která klientům pomáhá k nezapomenutelné dovolené v Chorvatsku již druhé desetiletí. Odborníci pro vás zařídí útulné ubytování v apartmánech za velmi nízké ceny. Jedná se o Chorvatsko apartmány v soukromí na pobřeží v oblastech severní, střední a jižní Dalmácie. V nabídce je také Chorvatsko ubytování na poloostrově Pelješac. Datum nástupu si naplánujete sami a před odjezdem zaplatíte pouze rezervační poplatek. Zbylou část doplatíte až při nástupu do apartmánu, takže nedojde ke blokaci celé částky v předstihu několika měsíců jako tomu je u některých konkurenčních agentur. Další informace na téma Chorvatsko dovolená, fotografie apartmánů a možnost online rezervace najdete na www.dochorvatska.cz.

Publikováno: 24. 05. 2016

Kategorie: Dovolená v zahraničí

Autor: Adam Rýdl

Tagy: dovolená v chorvatsku 2016