Chcete se KONEČNĚ naučit mluvit anglicky? Povede se vám to na kurzu s rodilými mluvčími

Umět plynně hovořit cizím jazykem se vyplatí z mnoha různých důvodů. Znalost další řeči vám otevře dveře do světa lépe placených pracovních příležitostí a zároveň vám zjednoduší cestování. Dovolená v cizině, kde se musíte domlouvat „rukama a nohama“ není to pravé ořechové. Jenomže co když vám učení nejde do hlavy a máte pocit, že jste již vystříleli všechny možnosti? Neházejte flintu do žita a vystřelte si ještě jednou. Na individuálním kurzu ENGLISHstay se rozmluví každý!

V čem se ENGLISHstay liší od klasických kurzů?

Biflování gramatiky, slovíček a frází vám rozšíří obzory, ale skutečný posun vám umožní pouze komunikace s rodilým mluvčím. A to velmi intenzivní komunikace, které se vám v klasickém kurzu nedostane, protože lektoři nemají na starost jen jednoho studenta. V tomto směru jsou pobytové kurzy angličtiny ENGLISHstay naprosto odlišné od těch, které jste znali doposud. Obrovskou výhodou je místo konání – kurzy se odehrávají v České republice, což významně šetří čas i finance účastníků. Individuální intenzivní kurzy angličtiny se nesou v duchu hesla „Rozvážeme vám jazyk“. Společně s ostatními účastníky skočíte rovnýma nohama do neprobádaných vod angličtiny – po šesti dnech strávených s rodilými mluvčími zaznamenáte neuvěřitelný posun. Kurz se nese v přátelském duchu a lektoři se účastníkům věnují celkem 70 hodin.

S lektory si budete povídat o tom, co vás zajímá

Témata konverzace určíte vy sami. S lektorem můžete hovořit o všem, co vás zajímá. O jídle, cestování, práci… ENGLISHstay zve rodilé mluvčí ze všech koutů světa, takže se seznámíte s různými dialekty. Výuka probíhá systémem 1-1, tedy jeden lektor na jednoho účastníka. V programu MLUVÍM MÁLO A CHCI VÍC je vždy jeden rodilý mluvčí na dva účastníky. Chcete-li se o unikátním pobytovém kurzu dozvědět více, zamiřte na www.englishstay.cz. Naučte se konečně mluvit anglicky a užijte si cestování po světě plnými doušky!