Český Krumlov - perla Jižních Čech

Přemýšlíte, co s volným víkendem a nechce se vám sedět doma? Sbalte si pár nejnutnějších věcí a vydejte se na návštěvu nejkrásnějšího jihočeského města. Český Krumlov patří mezi nejnavštěvovanější česká města vůbec a právem patří na seznam památek UNESCO. Nejde však pouze o známý Krumlovský zámek s okrouhlou věží, ale i spoustu dalších památek. Za pozornost stojí celé čtverhranné náměstí s historickou radnicí, překrásnou kašnou a impozantním morovým sloupem.

 Od památek až ke sportu

Po vyčerpávající prohlídce pamětihodností si spočinete v některé z mnoha útulných kaváren a restaurací a jakmile načerpáte nové síly, vydáte se vstříc dalším kulturním či sportovním zážitkům. Český Krumlov je plný galerií, ale také míst, kde se vyřádí všichni aktivní jedinci. Pokud se se bez pohybu neobejdete ani na dovolené, můžete zavítat do tenisového a squashového areálu, golfového klubu, nebo na zimní stadion či krytý bazén. Příležitostí ke sportu je v Krumlově víc než dost. Nechcete-li být daleko od středu dění, najděte si ubytování Český Krumlov a okolí. S trochou štěstí na vás zbude jeden z dvou nebo třílůžkových pokojů ve vyhlášeném penzionu Rozmarýna.

Ubytujte se levně, stylově a ve středu dění

Penzion Rozmarýna patří mezi levné ubytování v Českém Krumlově a to i přesto, že jde o nově zrekonstruovanou budovu přímo v centru města. Chlubí se nejen stylově zařízeným interiérem a nadstandardním vybavením (na hosty čeká vlastní sociální zařízení, sprchový kout či vana, plně vybavená kuchyňská linka s lednicí, satelitní televize a wi-fi), ale především domáckou atmosférou. Ochotný a milý personál vám vždy pomůže a nasměruje vás na zajímavá místa. Kromě toho vám zajistí rezervaci vstupenek na společenské akce či prohlídku města s průvodcem. Penzion Krumlov se stane vašim druhým domovem a budete na něj vzpomínat jen v dobrém. Jako ostatně na celý Český Krumlov. A abychom nezapomněli, ve městě se pravidelně konají akce jako jsou Mezinárodní hudební festival, Svátováclavské slavnosti a Ekofilm.