Bazarové karavany: Za málo peněz hodně muziky

Jezdíte často na dovolenou a nechce se vám přespávat v hotelu? Nebo víkendy trávíte mimo domov a potřebujete kvalitní pojízdné přístřeší? Potom je karavan jasná volba. Přívěs na dvou kolech nebo obytná soustava nabízí dostatek pohodlí pro každého. Problémem nových modelů ale bývá jejich cena, kterou si řada potencionálních zákazníků nemůže dovolit uvolnit.

Kolik můžete ušetřit?

Obecně se uvádí, že na kvalitní karavan je potřeba alespoň 300 tisíc korun. I při takto vysokém rozpočtu si ale musíte vystačit s "ořezanými" verzemi, jejichž nevýhodou často bývá menší počet lůžek či horší občanská vybavenost. Pokud tedy chcete za svoje peníze maximum a při tom ušetřit i více než polovinu z původní ceny, nebojte se svěřit do rukou bazaru.

Starší, ale stále velmi hezký. Navíc dobře vybavený! | Foto: karavany.burimex.cz

Je koupě karavanu v bazaru složitá?

Každý solidní bazar karavanů vám totiž nabídne služby, díky nimž nebudete muset mít strach z toho, že vyhodíte svoje finance do vzduchu a po několika týdnech bude karavan nepoužitelný. Dnes už není žádnou výjimkou záruka, případně zvýhodněný servis na zakoupené produkty. Nákup v bazaru, jenž tyto výhody nenabízí, také není žádný problém, musíte však být více obezřetní a ověřit si technický stav karavanu. Nebojte se, není to nic těžkého. Dávejte si pozor na zápach plísně a měkký strop. Tento problém totiž upozorňuje na to, že do konstrukce zatéká. Následná oprava vás pak může vyjít i na desítky tisíc korun.

Sázka a jistotu? Obraťte se na BURIMEX

Pokud se něčemu takovému chcete vyhnout, doporučujeme se podívat na stránky společnosti BURIMEX. Jde o autorizovaného prodejce několika renomovaných značek a v nabídce najdete obytné vozy i přívěsy. Ke každé zakoupené položce v jejich bazaru je navíc poskytována 6 měsíční záruka. V případě potřeby je možné využít zkušeného servisu, jenž pomůže nejen s případnými opravami, ale i montáží doplňků. A pokud už doma karavan máte a chcete ho vyměnit za lepší model, můžete jej prodat na protiúčet a za zvýhodněnou cenu pořídit nový. Případně můžete využít komisního prodeje a zbavit se ho bez nutnosti nákupu dalšího produktu.