Kam na dovolenou? Dopřejte si wellness víkend v Krkonoších!

KrkonošeDejte si na pár dní pauzu od svého uspěchaného a stresem nabitého životního stylu. Sbalte si jen to nejnutnější a vydejte se vstříc novým zážitků někde daleko od domova. Neposíláme vás na druhý konec světa, baterky si můžete nabít i u nás. Líbila by se vám dovolená nebo alespoň prodloužený víkend v harmonickém prostředí Krkonoš? Nádherné přírodní scenérie, čistý vzduch… a neskutečně příjemné procedury ve wellness zóně! Pobyt na horách totiž nemusí jít nutně ruku v ruce s ubytováním v postarší horské chatě. Svůj útěk z každodenní rutiny si můžete užít třeba v některém z vyhlášených hotelů.

Wellness procedury jsou rok od roku oblíbenější a prim hraje relaxace v poklidném horském prostředí. Jde o ideální kombinaci pobytu v přírodě s příjemnými masážemi, vířivkou, saunou a spoustou dalších relaxačních aktivit. Krkonoše jsou navíc prošpikované zajímavými místy, které byste během návštěvy rozhodně neměli minout. Za zmínku stojí malebné a zároveň mohutné horské údolí Obří důl, Kozí Hřbety v blízkosti Špindlerova Mlýna, Mumlavské vodopády v Harrachově či nejvyšší vrchol České republiky – hora Sněžka.

WellnessA až zatoužíte po špetce kultury a historie, můžete vyrazit na prohlídku některého z mnoha hradů a zámků. Jistě vás potěší také přítomnost muzeí s atraktivními expozicemi (Hornické muzeum v Harrachově, Muzeum Trutnov…) nebo památky technického charakteru (dělostřelecká tvrz Stachelberg, Pojizerský Pacifik…). V Krkonoších se nudit rozhodně nebudete a to jsme nezmínili množství sportovních aktivit. Krkonoše jsou rájem cykloturistů a v zimním období zase milovníků lyžování a snowboardingu.

Vraťme se však ještě na chvíli k relaxaci a odpočinku. Wellness pobyty v Krkonoších nabízí především luxusní hotely s vlastní wellness zónou. Na své si ale přijdou i ti, kteří preferují ubytování v chatách a menších penzionech. Menší ubytovací zařízení sice vlastní relaxační centrum nemají, nicméně nabízí akční balíčky, které zahrnují vstup na procedury v nejbližším wellness.

Tip na závěr aneb dovolená v Krkonoších za super cenu

RelaxRozhodli jste se, že vyrazíte do Krkonoš a necháte se hýčkat? Poohlédněte se po atraktivních slevách, které najdete na známém portále www.TopSleva.cz. Vyberte si mezi luxusními hotely, romantickými chatami a lázeňskými wellness pobyty to pravé ořechové, případně se poohlédněte po jiných slevách, které by se vám mohly hodit.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *