Třeboňsko je krásnou oblastí, kde si užijí nezapomenutelnou dovolenou pěší turisté i cyklisté

Pokud už jste někdy navštívili Třeboňsko, jistě víte, jak je tahle oblast bohatá na cyklostezky, naučné cyklistické trasy, ale i trasy pro pěší. Je tady rovinná krajina, což je pro cyklistiku i turistiku velmi žádoucí. Užijí si tady dokonalou dovolenou zamilované páry, party přátel, ale i senioři nebo rodiny s dětmi. Stačí najít ubytování, které vám bude milou a bezpečnou základnou, a vyrazit.

Penzion Rožmberk s krásnou zahradou

V Lužnici u Třeboně vás rád přivítá personál penzionu Rožmberk. Připraveny jsou pro vás útulné, vybavené pokoje, přičemž vybírat můžete jedno až čtyřlůžkové pokoje nebo dvoulůžkový samostatný apartmán. Nově zbudovaná budova poskytne přístřeší až pro 32 osob najednou. K pokojům náleží i vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. 3 pokoje mají i vlastní balkon, samostatný apartmán disponuje vlastním kuchyňským koutem s miniledničkou a rychlovarnou konvicí, koupelnou se sprchou a WC. K ubytování v penzionu Rožmberk je pro vás připravena i snídaně po celou hlavní sezonu. Bude se zde cítit dobře zvláště rodina s dětmi, parta přátel, sportovci, ale zázemí zde často nachází i společnosti a jejich zaměstnanci v rámci teambuildingových akcí. [gallery columns="4" size="large" ids="2622,2623,2624,2626,2627,2628,2629,2630"]

Využijte soukromou zahradu k zábavě, grilování i relaxaci

Samotný penzion nabízí zábavu pro váš volný čas. K dispozici je vám společenská místnost ideální pro dětské akce nebo konference, velká zatravněná zahrada s řekou a atrakcemi pro děti nebo polohovacími relaxačními lehátky. Stín i odpočinek najdete na zastřešené venkovní terase, nebo druhé samostatné venkovní pergole s tekoucí vodou a dřezem, pultem na přípravu jídla a s možností grilování. Děti zabaví houpačky, trampolína nebo skluzavka. Kola a koloběžky hravě odložíte do bezpečí uzamykatelného zastřešeného kolostavu. Více na penzionrozmberk.cz.

Publikováno: 20. 05. 2022

Kategorie: Dovolená v ČR

Autor: Adam Rýdl