Penzion Ondřejník: Naše letošní dovolená v Beskydech dopadla výborně

Do Beskyd jezdím každým rokem a vždy si s manželkou užijeme spoustu zábavy. Měli jsme možnost vyzkoušet řadu horských chat a na některé jen tak nezapomeneme. V dobrém slova smyslu především na ubytování, které jsme si vybrali letos. Volba byla otázkou náhody, ale tím spíš jsme byli příjemně překvapeni. Penzion Ondřejník jsme našli při brouzdání na internetu a vzhledem k jeho „strategické“ poloze nebyl jediný důvod, proč jej nevyzkoušet. A ano, roli sehrálo i několik dalších důvodů – přítomnost wellness zóny s vířivkou a saunou či vyhlášená restaurace, o které jsme se dočetli samou chválu.

Fotografie na webu slibovaly krásné prostředí hotelu a luxusně vyhlížející interiéry pokojů. Když jsme na webu (www.penzion-ondrejnik.cz) objevili akční balíčky za velmi výhodnou cenu, nebylo co řešit. Vybrali jsme si variantu „relax“, a to z jednoho prostého důvodu. Letošní dovolená se nenesla pouze ve znamení výletů po okolí, ale také relaxace přímo v hotelu. V balíčku byla zahrnuta půlhodinka v soukromé vířivce, parní sauně, dvě večeře a snídaně. K tomu navrch i 50% sleva na masáže, zábaly a bylinné koupele.

Po příjezdu nám bylo líto, že jsme s sebou nevzali i vnoučata. Před hotelem se totiž nachází pěkné dětské hřiště s velkou trampolínou, houpačkami, pískovištěm, minigolfem a dalšími atrakcemi. Hned při vstupu do penzionu na nás dýchla přátelská atmosféra a ujal se nás usměvavý personál. Ubytovali jsme se v krásném apartmánu, ve kterém dominovala úžasná koupelna.

Pobyt předčil naše očekávání a domů jsme odjeli s nezapomenutelnými zážitky. Za ty vděčíme i místním kuchařům, kteří nám naservírovali hotové nebe na talíři. Gurmánský zážitek umocnilo víno z rodinného vinařství Zlomek&Vávra.

Penzion Ondřejník nelze než doporučit. Ať už preferujete relaxaci a pohodu v okolí hotelu nebo výlety po přilehlém okolí, ubytování se na pár dní stane vašim domovem se vším všudy.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *