Okružní plavby lodí jsou nyní cenově dostupnější

Máte toulavé boty a pevně věříte tomu, že jednoho dne vyrazíte na dovolenou snů? A co kdyby vám někdo slíbil, že se tak stane dříve, než jste si doposud mysleli? Pokud si pod pojmem perfektní dovolený představujete okružní plavby lodí po Středozemním moři, Karibiku nebo jiných úžasných místech, máme pro vás skvělou zprávu. Plavba lodí není cenově nedostupná – stačí si zakoupit zájezd přes RUDOLF REISEN.

Zkušený touroperátor spolupracuje s německými cestovními kancelářemi

RUDOLF REISEN funguje jako touroperátor 13 let a má bohaté zkušenosti se zájezdy do exotických destinacích napříč celým světem. Nabízí zájezdy renomovaných německých cestovních kanceláří, které jsou levnější a na vyšší úrovni než zájezdy v nabídkách tuzemských cestovek. Ptáte se, jak je to možné? Německé cestovní kanceláře většinou rezervují celé hotely a letadla, takže se jim daří stlačit ceny směrem dolů. A co se týče kvality služeb, Němci jsou obecně náročnější a vyžadují větší komfort. Pro vás to znamená jediné – užijete si bezkonkurenční dovolenou levněji, než je u českých cestovek běžné.

Vyberte si z nabídky plaveb po celém světě

Vraťme se však k nabídce okružních plaveb. Aktuálně se můžete vydat za krásami Indického oceánu, Perského zálivu, Východního Středomoří, Jihovýchodní Asie nebo Jižního Karibiku. Na své si přijdou také příznivci chladnějšího podnebí – pokud je to i váš šálek kávy, jistě nepohrdnete nabídkou na plavbu lodí poblíž norských fjordů. Stačí si vybrat, sbalit to nejnutnější a vyrazit. Díky RUDOLF REISEN nebudete muset vážit cestu až do Německa. Letět můžete i z Prahy, takže vám odpadne starost o vyčerpávající transport na letiště a případné zaparkování vozu. Další informace najdete na www.rudolfreisen.cz nebo na zelené lince 800 100 567. Plavba lodí je zážitek na celý život!