Dovolená u moře s německou cestovkou: Levnější a luxusnější!

Němci si dopřávají luxusní zájezdy i několikrát do roka. Pokud sníte o cestování do exkluzivních destinací, ale máte strach, že si to nemůžete dovolit, máme pro vás skvělou zprávu. Někteří Češi již zjistili, že mohou létat do světa s německými cestovními kancelářemi. Ušetří tak spoustu peněz a zároveň se jim dostává vyšší standard služeb. Láká vás taky taková dovolená u moře? V tom případě se obraťte na tuzemského touroperátora Rudolf Reisen, který je renomovaným specialistou na zprostředkování německých CK pro český trh. O podrobnosti se s vámi rádi podělíme!

Proč jsou zájezdy s německými ck levnější?

Lepší dovolená za nižší cenu. Zní to nelogicky? Naopak – německý trh je mnohem větší a díky konkurenci dochází ke stlačování cen zájezdů. Německé cestovní kanceláře většinou obsazují celá letadla a hotely, takže mohou žádat lepší ceny než běžné české cestovní kanceláře. Vysoký standard služeb jde ruku v ruce s požadavky německých zákazníků, kteří se nespokojí s tím, s čím průměrný český zákazník ano. Vliv na cenu má samozřejmě i fakt, že rezervace zájezdů probíhá online. Nejlevnější variantou jsou first a last minute zájezdy.

Proč letět k moři s Rudolf Reisen?

Rudolf Reisen působí v České republice 17 let a může se pochlubit 250 tisíci spokojenými zákazníky. Nabízí velký výběr zájezdů do 36 exotických destinací napříč Asií, Afrikou, Amerikou a Evropou. V nabídce nechybí ani populární plavby lodí. Zároveň zajišťuje samostatné letenky, ubytování v hotelech, zapůjčení automobilu a další jednotlivé služby. A pro nejnáročnější zákazníky jsou jako stvořené zájezdy na míru. Děsí-li vás představa dlouhé cesty na některé z německých letišť, buďte v klidu. Rudolf Reisen nyní umožňuje odlet také z České republiky. Další informace a aktuální nabídku zájezdů najdete na www.rudolfreisen.cz.