Zažijte volný pád ve větrném tunelu. Skydivingu lehce propadnete!

Milujete, když vám v žilách koluje adrenalin? V tom případě jste již zřejmě vyzkoušeli seskok padákem. Volný pád je neskutečný zážitek, který se každému vryje do paměti. Anebo snad nemáte kou… nervy ze železa? Uznáváme, že seskok z výšky několika tisíc metrů není pro každého. Naštěstí se nabízí i jiné způsoby, jak zažít volný pád se vším všudy. Už jste slyšeli o indoor skydivingu? Skidive arena neboli větrný tunel je místo, které by žádný milovník adrenalinu neměl minout!

O co jde?

Indoor skydiving nadobro změní vaše dosavadní představy o adrenalinových sportech. Plachtění ve skydive aréně se totiž vyrovná jen málokterý zážitek. Nenechte se zmást prvním dojmem – ve 14 metrů vysokém a 4,3 metru širokém tunelu prožijete něco naprosto úžasného. Proudění vzduchu dosahuje rychlosti až 270 km/h, a to je pořádný fičák! Pokud se vám létání ve větrném tunelu zalíbí (jakože určitě ano), nemusíte zůstat u jediné návštěvy. Můžete se přihlásit na kurz, v rámci kterého vás kvalifikovaný instruktor naučí udržet stabilní polohu na břiše či zádech, stoupat, klesat a otáčet se. Což je jen krůček od dalších dovedností a triků.

Kdo se může vznášet ve skydive aréně?

Skydiving patří k hrstce fyzických aktivit, kterým se může věnovat téměř kdokoliv – děti ve věku od 5 let, starší generace i lidé se zdravotním handikapem. Jinými slovy každý, koho přestala bavit gravitace a rád by si alespoň na chvíli vyzkoušel, jaké to je být ptákem. Volný pád je samozřejmě vhodný i jako prostředek pro odbourání strachu z létání.

Kde najdete nejlepší skydive arénu v ČR?

A teď to hlavní. Kam se za skydivingem vydat v České republice? Nejlepší a jedinou skydive arénu najdete pod názvem HURRICANE FACTORY v Praze. Chcete-li se o ni dozvědět více a prohlédnout si fotogalerii nadšenců, kteří volnému pádu ve větrném tunelu propadli, pokračujte na www.hurricanefactory.com.