Ubytujte se v Sepetné a vydejte se k Medvědí skále

Moravskoslezské Beskydy jsou v současné době asi nejvyhledávanější oblastí, do níž se jezdí na dovolenou. Dalo by se říct, že lidé už nejsou nadšení z klasické dovolené u moře, vždyť je stále stejná! Zatímco pravá česká dovolená v Beskydech je pokaždé jiná. Příroda se mění ze dne na den, co se však nemění, jsou masy turistů, které zde potkáte. To však vás nesmí odradit, jelikož Beskydy opravdu stojí za návštěvu. Na úvod je třeba říct, že doporučujeme strávit v Beskydech aspoň víkend. Jednodenní návštěva Beskyd není ono, raději si vezměte v práci volno a vyjeďte do krásných Beskyd už v pátek ráno a udělejte si tak prodloužený víkend v nádherné přírodě.

Ubytujte se v Sepetné

Možností ubytování je zde skutečně hodně. Záleží jen na vás, pro jaké ubytování se rozhodnete. Ideální bude, když se ubytujete v nádherném rekreačním centru Sepetná, které se nachází přímo pod Lysou horou, tedy přímo pod hlavní atrakcí Moravskoslezských Beskyd. S tímto ubytováním rozhodně nešlápnete vedle. Rekreační centrum Sepetná nabízí hned několik možností ubytování. Upřednostníte ubytování v hotelu, v penzionu nebo případně v chatě či v bungalovu? Ať se rozhodnete pro cokoli, můžete využívat plno služeb, které rekreační centrum nabízí. Těmi službami se myslí například bazén, zdejší koupaliště nebo vynikající kuchyně či wellness služby.

Ze Sepetné až k Medvědí skále

Výhodou ubytování v rekreačním centru Sepetná je především to, že je možné ze Sepetná vyjít nejen na vrchol Lysé hory, ale také se můžete vydat až k Medvědí skále, jelikož odtud vede žlutě označená stezka (zpátky od Medvědí skály se do Sepetné dostanete po modře označené stezce). Aby byl výlet k Medvědí skále ještě zajímavější a ještě více nezapomenutelný, můžete si v rekreačním centru půjčit koloběžky nebo kola. Buďte však opatrní, jede se skutečně po úzké cestě. Více na webu https://sepetna.cz/

Publikováno: 26. 09. 2018

Kategorie: Aktivní dovolená | Dovolená v ČR

Autor: Adam Rýdl

Tagy: lyžování v rakousku | na lyže do rakouska