Zámek Liblice - luxusní čtyřhvězdičkový hotel vítá svatebčany i firmy

libliceJe libo podzimní dovolenou v romantickém prostředí zámku? Splňte si sen a zažijte alespoň na pár dní pocit, který v minulých staletích zažívali lidé s „modrou krví“ každý den. Pokud jste vždy snili o bydlení v luxusu, zamiřte do zámeckého hotelu Liblice, který se nachází nedaleko hlavního města. Autorem návrhu původní barokní stavby je architekt Giovanni Battista Alliprandi, který své mistrovské dílo vytvořil pro Arnošta Josefa Pachu z Rájova. V roce 1945 budova zámku připadla Akademii věd ČR a v roce 2007 prošel transformací na moderní hotel. Svůj původní charakter si však zámek zachoval a právě proto nabízí unikátní atmosféru, kterou vám jiné ubytování neposkytne.

Jak vypadá ubytování na zámku Liblice?

Buďte pro jednou nároční. Ubytování na zámku je zážitek, na který se nezapomíná. Zámecký hotel Libice čítá 53 velmi vkusně zařízených pokojů, ve kterých nechybí minibar, chladnička, televizor a další věci, díky kterým se budete cítit jako na zámku (a to doslova). Samozřejmostí je i Wi-Fi připojení k internetu a spousta nadstandardních služeb. Co třeba snídaně do postele? Máte ji mít!

Když svatbu, tak na zámku

Zámecký hotel Liblice navíc zajišťuje nejrůznější akce. Co vás jako první napadne v souvislosti s malebným prostředím? Pokud je to svatba na zámku, máte pravdu. Obřad může proběhnout v mramorovém sálu nebo ve francouzské zahradě a budete-li chtít, provozovatelé se postarají o vše potřebné. Třeba o šermířské představení, kočár tažený koňmi a doprovodnou zámeckou gardu, slavnostní výstřel z děla, hraběcí uvítání a doprovod k oltáři... a to je teprve začátek.

Skvělé místo pro konferenci i teambuilding

Na své si však přijdou i firmy nebo organizace, které hledají místo pro konferenci, teambuilding, workshop nebo jiné firemní akce Střední Čechy. V areálu čtyřhvězdičkového hotelu mohou využít konferenční prostory, jakožto i veškerý technický servis. Shrnuto a podtrženo, nabídka zámeckého hotelu uchvátí zájemce o pobyt, budoucí novomanžele i manažery. Podrobné informace, fotografie a ceník najdete na www.zamek-liblice.cz.