Kam na dovolenou? Dopřejte si wellness víkend v Krkonoších!

KrkonošeDejte si na pár dní pauzu od svého uspěchaného a stresem nabitého životního stylu. Sbalte si jen to nejnutnější a vydejte se vstříc novým zážitků někde daleko od domova. Neposíláme vás na druhý konec světa, baterky si můžete nabít i u nás. Líbila by se vám dovolená nebo alespoň prodloužený víkend v harmonickém prostředí Krkonoš? Nádherné přírodní scenérie, čistý vzduch... a neskutečně příjemné procedury ve wellness zóně! Pobyt na horách totiž nemusí jít nutně ruku v ruce s ubytováním v postarší horské chatě. Svůj útěk z každodenní rutiny si můžete užít třeba v některém z vyhlášených hotelů.

Wellness procedury jsou rok od roku oblíbenější a prim hraje relaxace v poklidném horském prostředí. Jde o ideální kombinaci pobytu v přírodě s příjemnými masážemi, vířivkou, saunou a spoustou dalších relaxačních aktivit. Krkonoše jsou navíc prošpikované zajímavými místy, které byste během návštěvy rozhodně neměli minout. Za zmínku stojí malebné a zároveň mohutné horské údolí Obří důl, Kozí Hřbety v blízkosti Špindlerova Mlýna, Mumlavské vodopády v Harrachově či nejvyšší vrchol České republiky – hora Sněžka.

WellnessA až zatoužíte po špetce kultury a historie, můžete vyrazit na prohlídku některého z mnoha hradů a zámků. Jistě vás potěší také přítomnost muzeí s atraktivními expozicemi (Hornické muzeum v Harrachově, Muzeum Trutnov...) nebo památky technického charakteru (dělostřelecká tvrz Stachelberg, Pojizerský Pacifik...). V Krkonoších se nudit rozhodně nebudete a to jsme nezmínili množství sportovních aktivit. Krkonoše jsou rájem cykloturistů a v zimním období zase milovníků lyžování a snowboardingu.

Vraťme se však ještě na chvíli k relaxaci a odpočinku. Wellness pobyty v Krkonoších nabízí především luxusní hotely s vlastní wellness zónou. Na své si ale přijdou i ti, kteří preferují ubytování v chatách a menších penzionech. Menší ubytovací zařízení sice vlastní relaxační centrum nemají, nicméně nabízí akční balíčky, které zahrnují vstup na procedury v nejbližším wellness.

Tip na závěr aneb dovolená v Krkonoších za super cenu

RelaxRozhodli jste se, že vyrazíte do Krkonoš a necháte se hýčkat? Poohlédněte se po atraktivních slevách, které najdete na známém portále www.TopSleva.cz. Vyberte si mezi luxusními hotely, romantickými chatami a lázeňskými wellness pobyty to pravé ořechové, případně se poohlédněte po jiných slevách, které by se vám mohly hodit.