Domů » Nassfeld: Čarokrásná příroda a nádherné počasí téměř po celý rok
Aktivní dovolená Dovolená v zahraničí

Nassfeld: Čarokrásná příroda a nádherné počasí téměř po celý rok

Líbila by se vám aktivní dovolená v Rakousku? Zahoďte alespoň na pár dní všechny starosti za hlavu a vydejte se do jižních Dolomit. Zdejší čarokrásné scenérie nabízí pohled na úchvatnou přírodu a jezera. Ale to není jediný zdaleka jediný důvod, proč je zdejší lokalita tak oblíbená. Za zmínku stojí i více než 110 km sjezdovek a unikátní poloha vyhlášeného střediska Nassfeld. To je orientováno směrem na jižní svahy Itálie a pyšní se 300 slunečnými dny v roce.

Dovolená Nassfeld, to je pobyt v nádherné přírodě, ale také vyhlášená lokální pohostinnost. Lokalita je vhodná pro celoroční dovolenou a na své si přijdou jak nadšení sportovci, tak i rodiny s dětmi. Ať už jižního Rakouska vyrazíte v zimě nebo v létě, nebudete litovat. Šance, že vás zastihne špatné počasí, je naprosto minimální.

Zima nebo léto, zábava nikdy nekončí

Nassfeld je špičkové středisko s perfektními podmínkami pro lyžaře všech věkových a výkonnostních skupin. Určitá část areálu je vyhrazena pouze pro děti, což zaručuje jejich bezpečí při prvním kontaktu s lyžemi. Samozřejmě zde lze provozovat i další populární zimní aktivity. Nezapomeňte si doma běžky, brusle a sáňky. Anebo si je jednoduše vypůjčte – najdete je zde na každém rohu.

V průběhu léta je pobyt v Nassfeldu spojen především s bezkonkurenční horskou a silniční cyklistikou, horolezectvím, nordic walkingem, ale také s koupáním, potápěním, canyoningem… a množstvím dalších aktivit. Spoustu nevšedních zážitků nabízí NTC Park, ve kterém si užijete lanového centra, sjezdu s mountain cartem či jízdu terénem na Segway X-Cross.

A nesmíte zapomenout ani na návštěvu nedalekého městečka Harmagor, kterému se přezdívá „hlavním městem špeku“. Na počátku června se zde každým rokem pořádají slavnosti gaitalského špeku.

Apartmány s českou recepcí

Teď to nejdůležitější. Kde hledat apartmány Nassfeld s českou recepcí? Rezervaci devatenácti moderních apartmánů se zimní zahradou, společenskou místností, grilovací terasou a krásným saunahausem najdete na www.booknassfeld.cz.

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.