Rezervujte si český apartmán v Nassfeldu a zažijte skvělou dovolenou v rakouských Alpách

Je vám lito, že jste během letošní zimy setrvávali doma a nedopřáli si zaslouženou dovolenou? Nenechte lyže zahálet a vydejte se vstříc zážitkům na zasněžené horské svahy. Zárukou nezapomenutelných okamžiků je prostředí rakouských Alp. Čeká zde na vás nespočet kilometrů perfektně upravených sjezdovek a luxusní zázemí nejlepších evropských skiareálů. K nejvyhlášenějším lokalitám patří Nassfeld, se kterým vás seznámíme v následujících řádcích.

Vítejte v Nassfeldu

Vybrat si v rakouských Alpách nejlepší místo není snadné. Každá oblast má něco do sebe, nicméně Nassfeld má v rukávu hned několik es. Najdete ho snad ve všech přehledech top středisek, a to nejen díky špičkovým podmínkám pro lyžování. Středisko se nachází na jižní straně a téměř po celý rok zde panuje slunečné počasí. Průměrný počet slunečních dní za rok je rovných 300. Pravděpodobnost, že matinka příroda svými rozmary zhatí dovolenku, je minimální. Nassfeld je ideální pro náročné lyžaře i začátečníky a malé děti. Až si budete chtít odpočinout od lyžování, můžete se vydat na výlety do nedalekých italských Alp.

Ubytujte se v českých apartmánech!

Zimní dovolená v rakouských Alpách předčí vaše očekávání. Tím spíš, pokud se ubytujete v apartmánech od českého pronajímatele. Apartmány Nassfeld si můžete rezervovat z pohodlí domova online. Aktuálně jich je k mání 22 s kapacitou až 8 lůžek. Nedílnou součástí komplexu je relaxační SaunaHaus, kde si odpočinete po náročném dni na sjezdovce. Dovolenou vám nebude komplikovat ani vaření – v rámci rezervace ubytování si lze přiobjednat polopenzi. Velkou výhodou zmíněného ubytování Nassfeld je krátká vzdálenost od sjezdovky. Ta se nachází pouhých 300 metrů od apartmánů, takže nebudete muset dojíždět skibusem. Chcete se o českých apartmánech v Nassfeldu dozvědět více, případě si rovnou jeden rezervovat? Zamiřte na booknassfeld.cz.