Domů » Ubytování na sjezdovce – Krkonoše
Dovolená v ČR

Ubytování na sjezdovce – Krkonoše

Hřebeny pokryté sněhem, ledovcové kotle, doliny poseté lesy a kamením, náročné cyklistické a turistické stezky, nenáročné trasy, impozantní vodopády, krásné louky – to jsou hlavní lákadla nejvyšších českých hor Krkonoš. A na své si zde přijdete v jakémkoliv ročním období.

Krkonoše, coby nejstarší český národní park, jsou výjimečným místem v mnoha ohledech. A to je jeden z hlavních důvodů, proč touží spousta českých turistů poznat toto místo blíže. Krkonoše jsou ojedinělé, nic podobného v Česku nenajdete.

Ať už vás láká letní či zimní dovolená v Krkonoších, můžete se ubytovat ve tříhvězdičkovém hotelu ve ski areálu Stoh. Toto lyžařské středisko se rozprostírá v malebném údolí Sv. Petra ve Špindlerově Mlýně. Hotel je situovaný přímo na sjezdovce a svou vybaveností uspokojí rodiny s dětmi i jednotlivce. Hotel je hojně využíván dokonce k firemním akcím. Odpočinku, sportu i zábavy se vám dostane v každém ročním období.

ubytovani-krkonose

Komfortní ubytování na sjezdovce

Nově zrekonstruovaný hotel Stoh je situovaný přímo na sjezdovce a nabízí spoustu služeb. Atraktivní poloha je jeho hlavní předností. Disponuje také vlastní restaurací a ve vybavení nechybí vířivka lákající k odpočinku po náročném dni stráveém na sjezdovce. Tříhvězdičkový hotel má kapacitu 52 osob. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem a bezplatným připojením k internetu. Z každého pokoje se otevírá nádherný výhled na Kozí hřbety a Železnou rudu.

Hotel Stoh si oblíbili nejen milovníci zimních sportů, ale také vyznavači odpočinku a relaxace. Hotel totiž poskytuje výhodné pobytové balíčky s wellness.

Ve ski areálu Stoh je k dispozici rovněž lyžařská škola a půjčovna lyžařského vybavení. Nabídka služeb je skutečně bohatá. Toto ubytování na sjezdovce uspokojí i náročnou klientelu.

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.