Sportcentrum zvonárna České Budějovice: Perfektní místo pro aktivní dovolenou

Proč se vydat na dovolenou na podzim? Třeba právě proto, že je dostatek teplejších dní i během tohoto období. Sluníčko nám sice nezatápí tak jako v průběhu letních měsíců, ale na druhou stranu máme více chuti do aktivity, na které jsme v „tropech“ neměli ani pomyšlení. Pro všechny příznivce sportování máme perfektní tip na místo, které snoubí spoustu příležitostí pro relaxaci a sportování. Nemáte-li to daleko do Českých Budějovic, rozhodně se zastavte v Penzionu Zvonárna!

Proč se vydat na dovolenou do Českých Budějovic?

Jihočeská metropole je vůbec atraktivním místem pro rodinnou dovolenou. Zdejší památky a zajímavosti rozhodně stojí za shlédnutí a to samé platí i o bezprostředním okolí. Vyberete-li si ubytování České Budějovice za svůj výchozí bod, nebudete litovat. Krásné přírodní scenérie, impozantní pamětihodnosti a bohaté kulturní zázemí – to je jen základní výčet toho, co na vás v „Budějicích“ čeká.

Komfortní ubytování se sportcentrem za zády

Vraťme se však k Penzionu Zvonárna, který nabízí osobité a příjemné ubytování pod střechou stylové vily z počátku 20. století. Stavba původně patřila sloužila k odlévání zvonů. Toužíte-li po moderním a přesto romantickém místě s unikátním charakterem, právě jste ho našli. Komplex se nachází v klidné části města. Skvěle vybavené dvoulůžkové pokoje, wi-fi připojení a pěkný výhled do okolí – potřebujete ke spokojenosti ještě něco dalšího? Ale jistě, sportovní zázemí... Penzion Zvonárna prošel v roce 2005 citlivou rekonstrukcí a ve vile byl otevřen hotel a restaurace. Sportcentrum funguje od roku 1998 a tvoří zadní, ale mnohem rozsáhlejší trakt areálu. Ve sportovním centru si užijete posilování a cvičení v plně vybaveném fitku, kde jsou k dispozici trenéři, maséři a specialistka na výživu. V široké nabídce skupinových cvičení najdete vše od jógy až po aerobic či Kangoo jumps. Dostanete se do kondice a užijete si spoustu zábavy! Sportcentrum Zvonárna zároveň nabízí indoor cycling a sqash České Budějovice. Třešničkou na dortu – třeba po náročném dni plného sportu – si dopřejete masáž a solárko. Vsadíme se, že se z dovolené v Českých Budějovicích vrátíte domů maximálně spokojení, vyrelaxovaní a nabití energií.