Kam na dovolenou na Slovensku? Zajeďte si do Podhájska!

Plánujete svou letošní dovolenou a pohráváte si s myšlenkou na návštěvu našich nejbližších sousedů, se kterými jsme ještě relativně nedávno sdíleli společný stát? Slovensko nabízí čarokrásnou přírodu a spoustu možností vyžití pro celou rodinu. Důležité je vybrat vhodnou lokalitu, které ty ostatní ve všech ohledech předčí. A my o jedné víme – nachází se na jižních výběžcích Podhronské pahorkatiny a je atraktivní především díky přítomnosti termálních lázní. Říká vám něco Podhájska?

Dovolená Podhájska je především o relaxaci

Proč si vybrat právě lokalitu Podhájska? Důvodů je víc než dost a pokud vás nepřesvědčí přítomnost malebné přírody, která je jako stvořená pro každodenní relaxační procházky, mohlo by to být termální koupaliště. Denně se zde vystřídají stovky turistů, nicméně nemusíte mít strach, že na vás nezbude místo – v areálu se nachází devět bazénů a tobogán. Termálnímu koupališti přidává na popularitě nově otevřené wellness centrum Aquamarin. Zde si užijete bio bazén, knieppelův koupel nebo třeba slovenskou saunu ve stylu slovenské dřevěnice. Za zmínku stojí také památky a turistické atrakce, kterých je v bezprostředním okolí rozprostřeno víc než dost. Příkladem budiž Arboretum Mlýňany s více než 2300 druhy rostlin, jedinečné městečko Topolčianky se zámkem a parkem nebo třeba skalní obydlí v Brhlovce. A nenechte si ujít ani návštěvu rezervace Zúgov a blízkých vodopádů na řece Nitra.

Kde se ubytovat?

V každém případě budete potřebovat ubytování Podhájska, které vám nabídne dostatečně komfortní zázemí po celou dobu pobytu. Vaše možnosti jsou velmi pestré – k mání jsou penziony, hotely i apartmány Podhájska. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, cenově přijatelné i luxusní ubytování v soukromí Podhájska najdete na www.ubytovani-podhajska.com.