Šunka pro vysokou gastronomii

Milovníci vepřového mi dají zapravdu. Šunka je božský pokrm a hodí se pro každou příležitost. Pakliže je ve skupenství „sušeném“, můžete s ní dělat tu nejvyšší gastronomii. Jamón Ibérico de Cebo z eDelikatesy jako by k tomu byl stvořený.

Jamón Iberico Cebo de Campo je označení pro šunku, která má jasná specifika. Pochází z iberského prasete, které v průběhu montanery nedosáhne požadované hmotnosti, a proto je nutno jej dokrmit do požadované hmotnosti běžným organickým krmením. Černá prasátka jsou krmená většinou obilím a luštěninami.

Pořádný steak pro gurmány

Kdo by neměl rád pořádnou „flákotu“? eDelikatesy vám steaky Jamon Iberico de Cebo z oblasti Extremadura doručí až do domu. Jedná se o výjimečnou šunku z černých polodivokých prasátek. Co do chuťových zážitků ji lze srovnat jenom s pravým kaviárem, husími játry a nejlepšími víny.

Máte-li raději plátky, zvolte Jamon Iberico de Cebo, Montesano. Jamon, zrající 24 měsíců, je nakrájený na tenké plátky a slouží jako výrazná pochutina. Maso pochází z černých iberských polodivokých prasat, žijících ve vybraných oblastech Guijuela.

Dárkový set se stojánkem

Toužíte-li opravdu udělat dojem, jednoznačně na eDelikatesy zvolte 4,5 kilový Jamon Paleta Iberica de cebo, set, včetně stojánku a nože. Tato šunka zraje 18 měsíců a je přední nohou prasete. Z hlediska chuti je výraznější, a tak je sázkou na jistotu, že na konzumenty velmi silně zapůsobí. Dárkové balení, které je skvělým dárkem pro gurmána milujícího kvalitní maso, obsahuje Paletu ibérica de cebo, stojan, nůž a plátěný pytel.

Portál eDelikatesy nabízí výjimečné sušené šunky ze Španělska, které nemají na celé světě konkurenci. Doplnit je můžete kvalitními víny, jež jsou nabízeny za exkluzivní ceny.

Publikováno: 17. 04. 2021

Kategorie: Dovolená v zahraničí | Zážitky a dárky

Autor: Adam Rýdl