Šikland: Místo, kde se pobaví celá rodina

Naplánovat dovolenou tak, aby se na ní pobavila celá rodina, není úplně jednoduché. Když už se vám podaří najít místo, které je ideální pro děti, pravděpodobně si tam neužijete moc zábavy vy. Samozřejmě to platí i naopak. Ale nemusíte zoufat, vaše dovolená s dětmi v ČR se přeci jen může vydařit na jedničku. Vydejte se do největšího přírodního areálu Šikland, kde se nachází westernové městečko, strašidelný hrad a military – offroad areál. Jinými slovy – na své si přijde celá rodina! Jak vypadá ideální dovolená s dětmi v České republice? Dítka se pobaví a úplně zapomenou na to, že umí zlobit. Dospělí si taktéž užívají aktivity, a k tomu se dobře nají. Nic z toho není v Šiklandu problém. Skládá se ze tří hlavní částí, nabízí 29 aktivit a nachází se zde 10 restaurací. A rozhodnete-li se v areálu setrvat celý víkend, budete si moct vybrat z různých typů ubytování – od hotelového rezortu až po teepee či mobilní domky.

Westernové městečko v Šiklově mlýně

Čím by měla vaše dovolená v ČR začít? Pravděpodobně si vyberete Šiklův mlýn. Zdejší westernové městečko je jedním slovem unikátní. Salony, kovbojové, kovbojky... Atmosféra vás strhne natolik, že si jistě zapůjčíte i dobový kostým v místní půjčovně. Pro děti i dospělé jsou zde připraveny atrakce všeho druhu – lukostřelbou počínaje přes zrcadlový labyrint až po zoopark a aquapark.

Děs a hrůza na zámku Draxmoor

Neberte to doslova, strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce je hrůzostrašný jen tak akorát, aby si ho užily děti. Konkrétně jde o 15 pěkných expozic ve třech patrech stylizované historické sýpky ze 17. století. Nechybí zde 3D kino, strašidelný výtah, sošky pohádkových postaviček, domky na kuřích nožkách a obchod se strašidelnými suvenýry. Inspirovali jsme vás? Dovolená na Vysočině v areálu Šikland předčí vaše očekávání. Podrobnosti o atrakcích a info o aktuálních akcích najdete na www.sikland.cz.