Sháníte levné a přitom komfortní ubytování v Českých Budějovicích?

ubytování české budějoviceČeské Budějovice právem patří k nejnavštěvovanějším jihočeským městům. O možnostech vyžití jsme vás ale psali již v minulosti a v dnešním článku se zaměříme na nevšední ubytování v Alton Garni Hotelu. Chcete-li si pobyt v „Budějicích“ užit se vším všudy, vsaďte na nadstandardní služby, které uspokojí i náročnější hosty. V českobudějovickém hotelu navíc neutratíte astronomické částky jako v jiných ubytovacích zařízeních.

Komfort a soukromí, to je lákavá kombinace

Ubytování České Budějovice v Alton Garni Hotelu je ideální pro každého, kdo touží po perfektním servisu, čistém a komfortním zázemí a především soukromí. V objektu je pouze sedm dvojlůžkových pokojů (klasické pokoje a apartmány) a i díky nižší kapacitě se vám může personál individuálně věnovat. Navíc si s sebou můžete vzít i svého pejska.

Bude o vás postaráno přímo královsky

Ale jak vypadá nadstandard v praxi? Skvělým příkladem budiž snídaně, kterou si můžete objednat třeba ve čtyři hodiny ráno. Anebo si naopak rádi pospíte? V tom případě můžete snídat až v odpoledních hodinách, je to jen na vás. Další příjemnou službou je doprava z vlakového nádraží do hotelu a po ukončení pobytu zase zpátky. A to zcela zdarma. Samozřejmostí je bezplatní připojení na vysokorychlostní wi-fi.

V okolí hotelu se nudit nebudete

Kromě toho si můžete půjčit lyže nebo cestovní kolo. V bezprostředním okolí hotelu jsou cyklostezky, po kterých se dostanete do Českého Krumlova nebo Hluboké nad Vltavou. Přítomnost cyklostezek ocení také příznivci in-line bruslení. A v zimě zase vyrazíte na nedalekou Šumavu, která je plná prvotřídních sjezdovek. Samotný hotel se nachází hned na pravém břehu řeky Malše a během léta nabízí přístup k Malému a Velkému jezu, kde se můžete vykoupat.
Do centra města je to z Alton Garni Hotelu cca 5 minut chůze.
Budete-li si chtít České Budějovice prohlédnout tak trochu jinak, rezervujte si projížďku populárním vozidlem Jeep Willys, který sjel z výrobní linky v roce 1942. Tak co vy na to? Chcete si prohlédnout, jak to v Alton Garni Hotelu vypadá. O ubytování v Českých Budějovicích najdete další informace na www.altonhotel.eu.