Sbalte si na dovolenou pár vychytávek pro váš mobil

Konečně se pandemická situace v Evropě zlepšila. Své hranice pro Čechy už otevřelo třeba sousední a turisticky oblíbené Rakousko a přibývají další země. Zatím to tedy vypadá, že se bude dát v létě podniknout nějaká pěkná dovolená. Možná že se letos nevydáme nikam letadlem, ale i tak si to všichni určitě užijeme na 100 %.

Pokud se letos vypravíte na méně obvyklou dovolenou autem, na hory, k jezeru... máme pro vás zajímavé technologické vychytávky, které byste si neměli zapomenout doma. Díky nim využijete váš smartphone naplno.

Držák na mobil do auta

Když se vydáte na cesty, tak nejdůležitější je, abyste bezpečně a bez větších problémů dojeli do cíle. Nejlepší je mít spolehlivou navigaci stále před sebou. Držák na mobil do auta společně s kvalitní navigací ve vašem mobilu vám ušetří spoustu starostí.

Magnetický držák na mobil do auta nepřekáží, snadno se umístí do mřížky, mobil se na něj jednoduše nasazuje a ještě pomáhá udržet nabíjecí kabely v pozoru. Zdroj: Etuo.cz

Stativ a selfie tyč v jednom pro krásné fotky

Rádi na dovolené fotíte? Pokud k focení používáte hlavně mobil, taková selfie tyč vám pomůže udělat pěkné fotky. Nejde jenom o to, že s ní můžete jednoduše fotit pěkná selfíčka, tedy fotky sebe sama. Díky selfie tyči budete mít hlavně vždy mobil o něco výš než ostatní a výsledná fotka scenérie nebo architektonického skvostu bude hned o něco lepší. Skvělou výhodou je třeba selfie tyč, která se v cuku letu promění ve stativ. Můžete s ní nerušeně fotit třeba v šeru, v noci nebo v případě, že chcete vyfotit celou rodinu.

Stativ a selfie tyč v jednom potěší všechny zanícené fotografy. Zdroj: Etuo.cz

Speciální kryty na mobil

Neustálé focení na dovolené ale „sežrat“ značnou část energie. Pokud je to i váš případ a chcete se vyhnout situaci, kdy vám dojde baterka v tom nejlepším momentě, kupte si třeba dobíjecí kryt na mobil. Díky němu o nezapomenutelný snímek hned tak nepřijdete.

Magnetický kryt na zadní i přední stranu smartphonu – už nemusíte mít tvrzené sklo. Zdroj: etuo.cz

Při náročných túrách, při pobytu u moře, zkrátka skoro všude se vám může hodit také odolný kryt na mobil. Na trhu jich je řada, ale tento kryt na iPhone 11, který vidíte na obrázku, ochrání zadní i přední stranu vašeho mobilu. Nemusíte si tak kupovat a nalepovat tvrzené sklo na displej. Obě části se spojí v jeden celek díky silnému magnetu.

Powerbanka plná energie

Pokud neseženete ten pravý dobíjecí kryt na mobil, nebo ho prostě nechcete (přece jen je trošku objemnější než klasické obaly), kupte si kvalitní powerbanku. Měla by být odolná, nabíjet i vícero zařízení najednou a vydržet i několik nabití. Takovou powerbanku ocení především lidé, kteří se rádi a často vydávají na dovolenou do přírody bez přístupu k elektrické energii.

Výkonná powerbanka vám usnadní pobyt mimo civilizace. Zdroj: Etuo.cz

Bluetooth reproduktor

Udělejte si i večer v kempu či v apartmánu romantickou chvilku díky oblíbené hudbě. Bluetooth reproduktor vám s tím pomůže. Pokud ho chcete primárně na cestování, vybírejte menší a odolné zařízení, které například vydrží také pár kapek vody, případně má poutko na zavěšení. Tak si ho budete moct snadno pověsit i do stanu. Za kvalitu si určitě připlatíte, zároveň ale nebudete muset po jednom pádu kupovat další. Zvuk bude dokonalý.

Bluetooth reproduktor ocení na dovolené celá rodina. Zdroj: Pexels.com

Publikováno: 02. 06. 2021

Kategorie: Dovolená v ČR | Zajímá vás

Autor: Adam Rýdl