Tantrické masáže v Brně - nevšední zážitek, který změní váš pohled na sexualitu

tantra v brněV Brně se dá dělat spoustu věcí. Jihomoravská metropole je středem dění a můžete do ní vyrazit za kulturou, zábavou a v neposlední řadě také za relaxací. Co byste řekli něčemu poněkud netradičnímu? V blízkosti centra, směrem na Královo pole, totiž vyrostlo nové masážní studio Shiva, které nabízí široké spektrum tantrických masáží!

Tantra není erotická masáž

Tantrická masáž je často zaměňována s erotickými praktikami, ale ve skutečnosti k nim má na hony daleko. I v případě tantry zažijete rozkoš a necháte se hýčkat smyslnými doteky, jejichž cílem však není pouhé vyvrcholení. Prastará filosofie tantry je mnohem hlubší a poznáte díky ní sexualitu v úplně jiném rozměru.

Jak tantrická masáž probíhá?

Tantrické masáže v Brně jsou určeny pro muže i ženy. Začínají tantrickým uvítáním, šálkem lahodného čaje a příjemným rozhovorem s masérkou/masérem. Přijímající (klient) i dávající (masér/ka) se osprchují a až poté následuje začne samotná masáž. Tantra vám dá zapomenout na všední starosti. Dosáhnete pocitu absolutního smíření, klidu a relaxace. To vše za zvuku atmosférické hudby, příjemných aromatických vůní a svitu svíček. Prožijete vzrušení, které během klasického sexuálního aktu není možné. Vyvrcholení je jen jakýsi vedlejší produkt a mnohem důležitější je to, co zažijete během masáže.

Uvolníte se tak, jako ještě nikdy

Na tantrickou masáž můžete přijít sami, ale také společně se svým partnerem. Masážní studio Shiva nabízí široké spektrum speciálních technik, které zahrnují i masáž lingamu (penisu) a joni (vagíny). Mezi dávajícím a přijímajícím panuje naprostá důvěra a všechen stud z vás spadne hned poté, co vstoupíte do příjemného prostředí salonu. Po absolvování masáže se budete cítit jako znovuzrození. Vaše tělo i mysl budou v dokonalé harmonii a vy začnete na sexualitu pohlížet úplně jinak. Kontaktní údaje a další informace o masážích a masérech najdete na www.shiva-studio.cz.