Satori spa: Vyhlášené wellness centrum v Karlíně

Na úvod jednoduchá otázka: kdy jste měli naposledy čas sami pro sebe? Alespoň chvíli, kterou byste strávili v příjemném prostředí a důkladně si zarelaxovali... Dnešní doba klade značné nároky na psychiku a duševní odpočinek proto není radno podceňovat. Zároveň je vhodné myslet také na fyzickou stránku - odpočinek si zaslouží i ztuhlé svaly. Vždyť se proto do wellness centra a zažijte zde nepoznané. Satori spa je místo, kde se budete rádi vracet.

Každý relaxuje po svém

Slovo relaxace lze vylíčit mnoha různými způsoby. A právě proto je ve wellness Praha 8 široké spektrum procedur. Satori spa nabízí saunový svět, masáže, jacuzzi, ale také balíčky koncipované jako rituály. V každém případě se vám dostane perfektní péče a vaše tělo zažije znovuzrození. Domů budete odcházet bez stresu a s dobrou náladou. Změna bude vidět na první pohled také vaší pokožce.

Zažijte atmosférický rituál

Co si představit pod pojmem rituál? Jedná se o kombinaci několika procedur - a všechny jsou mnohem příjemnější, než kdyby byly absolvované samostatně. V rámci "Levandulového ráje" zažije peeling, reflexní masáž nohou a speciální masku, která nohám poskytne výživu a potřebnou péči. Další z rituálů nese název Sen jižních moří. Otevírá ho Kleopatřina koupel pro rozzáření a osvěžení pleti. Následuje vybraná masáž - bio nebo aromatickým kokosovým olejem. Při ní se myšlenkami dostanete do dalekých tropických krajin. Konec patří parafínovému zábalu, opět s vůní kokosu. Za pozornost stojí i další kombinace procedur. Ve wellness Praha Karlín si přijde na své každý.

Nezapomeňte se zastavit do saunového světa a na masáž

Je libo suchou finskou saunu? V Satori spa ji mají. A nejen to, můžete si dopřát také saunování v parní, vulkánové či bio aromatické. Anebo by vám „bodla“ spíše masáž lávovými kameny? Je to na vás, v karlínském wellness si dopřejete relax podle své chuti. Nezapomeňte si vstup rezervovat s předstihem – o procedury je velký zájem a může se stát, že při návštěvě „na poslední chvíli“ bude obsazeno. Anebo zvažte členství, které vám umožní vstup kdykoliv bez čekání.

Publikováno: 21. 03. 2019

Kategorie: Dovolená v zahraničí | Relaxace

Autor: Adam Rýdl

Tagy: dovolená u mrtvého moře