Kouzlo tantra masáže objevují i Češi. Co vás v salonu čeká a nemine?

Tantra neboli tantrismus již není neznámým pojmem. Přesto často tápeme a nedokážeme ho správně zařadit. Uvědomujeme si, že jde o něco velmi příjemného, ale netušíme, jak probíhá a co je její podstatou. Na druhou stranu je to pochopitelné, protože problematika indického učení je velmi obsáhlá. Nabízí se rozličné výklady a směry, ve kterých se vyznají jen zasvěcení. Zjednodušme si to a zaměřme se na tantra masáže. Pokud hledáte způsob, jak očistit tělo i mysl od negativní energie, načerpat sílu a posunout vnímání vlastní sexuality na další úroveň, nepřestávejte číst. Historie tantry se začala psát již před pátým stoletím našeho letopočtu a podle některých pramenů (např. Epos o Gilgamešovi) dokonce ještě o něco dříve. Soubor meditací a rituálů pronikl do mnoha náboženství. Kromě hinduismu také do buddhismu, sikhismu a dalších náboženských směrů. V současné době ji vnímáme spíše jako prostředek pro dosažené vyššího vědomí nejen v rámci sexuálního aspektu.

Tantra masáže nejsou sexuální služby

Tantrická masáž je mnohdy nesprávně zaměňována se sexuálními službami. Mějte však na paměti, že během rituálu nedochází ke klasickému sexu - viz informace na https://angelsmasaze.cz/tantra-masaz-praha/. Masérka se s klientem nelíbá, ani ho neuspokojuje orálně. Přesto je s ním velmi intenzivně propojena a pomocí propracovaných technik (používá např. horké ručníky, kožešiny a další příjemné a hebké pomůcky) ho přivádí do stavů maximálního uvolnění až po extatické stavy končící vyvrcholením. Nedílnou součástí rituálu je masáž intimních partií. Tantrické masáže se účastní muži, ženy i páry a vždy jde o velmi intenzivní zážitek, na jehož konci je očista a naplnění léčivou energií.

Kde si na tantru zajít?

O tantře toho lze napsat mnoho, ale nejlépe uděláte, když si masáž rezervujete na https://angelsmasaze.cz/tantra-masaz-praha/ v jednom z nejoblíbenějších českých salonů. Až ji podstoupíte, pochopíte, proč se o ní traduje, že je mnohonásobně lepší než běžné milování.

Publikováno: 13. 02. 2020

Kategorie: Relaxace | Zajímá vás

Autor: Adam Rýdl