Rakouské ledovce, francouzské vinice i chorvatské pláže na kole

Patříte mezi jedince, kteří si pod pojmem dovolená nepředstavují jen lenošení na pláži, ale také aktivní sportování? V tom případě by vás mohla zaujmout atraktivní nabídka zájezdů CK SUNBIKE, která se specializuje na cyklozájezdy po celé Evropě. I vy se můžete podívat do Itálie, Rakouska, Francie či Chorvatska a užít si nevšední zážitky ze sedla svého bicyklu a paluby luxusní jachty. Objevte zajímavá místa a užijte si koupání na ostrovech s minimem dalších turistů. Na letošní léto jen tak nezapomenete! Vybrali jsme pro vás ochutnávku tří naprosto unikátních cyklozájezdů, které si mžete užít s celou rodinou.

Od ledovců do nížin

Vydejte se po cyklostezce, která se táhne podél údolí Linzeských Dolomit (hranice mezi Itálii a Rakouskem) a pokochejte se krásnou, leč drsnou přírodou . Cyklozájezd ISELO-MOLLTALSKO-DRÁVSKÁ CYKLOSTEZKA je jedním z největších lákadel a vy si ho užijete plnými doušky. Podíváte se na ledovce poblíž Matrei, ale také na panenské scenérie pod nejvyšší horou Rakouska – Glossglocknerem.

Cyklozákezd pro milovníky vína

Milujete francouzské víno? Pak je cykloturistika po stezce podél řeky Mosely právě pro vás. Posilněte se Ryzlinkem a vydejte se po příkrých stráních, které vinohradníci nechali ležet ladem a jen na některých místech obdělávají lanovkou Monorack Bahn. Součástí zájezdu jsou i obhlídky historických památek, které jsou zapsány v seznamu UNESCO.

Do Chorvatska trochu jinak

Láká vás představa cyklozájezdu kombinovaného s pobytem na lodi? Během týdenního pobytu stihnete navštívit ostrov Brač, Hvar, Vis a Korčulu. K snídani i večeři chorvatské speciality z hrnce lodního šéfkuchaře a během dne pohodová jízda na kole spojená s koupáním v atraktivních lokalitách. Užijte si průzračného moře bez toho, aniž by vás rušily stovky dalších turistů.

To ale není vše...

Jak sami vidíte, nabídka CK SunBike je skutečně pestrá a na své si přijdou milovníci rakouské přírody, stejně jako fanoušci francouzského vína. Tím však nabídka nekončí, na webu sunbike.cz najdete i další cyklozájezdy, které jsou k mání za velmi nízké ceny. Dejte si do pořádku kolo a vyražte vstříc novým zážitkům!