Praha o Vánocích - hlavní město tak trochu jinak

Přemýšlíte nad tím, kam se letos vydáte o Vánocích a marně tápete prstem po mapě? Pokud se vám nechce vážit cestu někam daleko, spojte příjemné s užitečným a vydejte se do zasněžené Prahy. Na nákupy a obhlídku pamětihodností. I když, upřímně řečeno – příliš zasněžená zřejmě nebude, ale na kouzlu jí to určitě neubere. Návštěva hlavního města vás nabije novou energií, kterou budete během svátku potřebovat, jako nikdy jindy.

Poznejte Prahu ve vánočním hávu

Karlův most, Pražský hrad, Staroměstská radnice – všechny tyhle památky vypadají v zimě tak nějak jinak a rozhodně stojí za podívání. Kapitolou jsou vánoční trhy, které se jako každý rok, budou i letos konat na Václavském a Staroměstském náměstí a to od 1.prosince až do 1.ledna. Jarmark na „Václaváku“ končí dokonce 13.ledna. Značkové oblečení a elektroniku v krámcích sice nekoupíte, ale stoprocentně seženete překrásné vánoční dekorace, drobné dárečky, občerstvení, svařáček a medovinu. Samozřejmostí bude bohatý program, v rámci kterého vystoupí celá řada známých osobností.

Ubytujte se levně, ale nedělejte kompromisy

A protože návštěva stověžatého města není otázkou jednoho odpoledne, přihrajeme vám tip na levné ubytování Praha 10. V té se nachází oblíbený Penzion Zahradní město, který je nejen velmi pohodlný, ale zároveň nabízí nocleh již od 105Kč/noc. Vzhledem k velikosti penzionu si můžete vybrat takový pokoj, který bude vyhovovat vašim nárokům

Ubytovna Praha v Penzionu Zahradní město se nachází ve velmi klidné lokalitě, ale chlubí se skvělou dostupností do centra. Do středu dění se dostanete MHD (zastávka je jen 50m pod recepce), které vás dopraví přímo ke stanici metra A Skalka. V bezprostřední blízkosti penzionu můžete nakupovat v Obchodním centru Galerie a v rámci objektu využít fitko a masáže. Dámy nepohrdnou kosmetikou a soláriem. Ubytovna Praha 10 je perfektním místem pro nocleh, ale i dlouhodobější pobyty. Je důkazem, že i v hlavním městě se dá ubytovat levně a přitom komfortně.