Domů » Nintendo Wii – zahraj si v pohybu!
Zábava a volný čas

Nintendo Wii – zahraj si v pohybu!

Řešíte, zda se věnovat své vášni – hraní počítačových her, nebo si raději zacvičit? Díky konzoli s velmi prostým názvem Wii můžete spojit příjemné s užitečným a pálit během hraní kilojouly, jako na běžícím pásu. A to doslova. Doby, kdy jsme při hraní počítačových her používali klávesnici, případně gamepad a podobné periferie, které nám zatěžovaly klouby na rukách, jsou nenávratně pryč. Vítejte ve světě Nintenda Wii!

Wii je v pořadí pátá videoherní stolní konzole, kterou vyrábí gigant Nintendo. Název „Wii“ je odvozen z anglického slova We – česky my). Není však přímým konkurentem dalších konzolí takzvané 7.generace (PlayStation 3, Xbox 360), protože nabízí diametrálně odlišný způsob hraní. Jak již bylo vypíchnuto v úvodu, konzoli neovládáte prostřednictvím gamepadu, ale pomocí speciálního ovladač Wii Remote.

Nintendo Wii je skvělou hračkou pro děti i dospělé a opravdovým časožroutem. Deštivá odpoledne, k která strávíte u Wii, patří k nezapomenutelným zážitkům. Zahrajte si s celou rodinou a uspořádejte turnaj v kuželkách, tenise či jiné atraktivní hře. Na Wii vyšla a vychází celá řada kvalitních herních titulů, které budete chtít hrát stále dokola.

O tom, že Nintendo se svou inovativní konzolí u hráčů zabodovalo svědčí fakt, že se Wii prodalo přes 80 milionů kusů (asi 2x více, než legendárního PlayStationu 3). Pokud máte velkou televizi a spoustu volného času, na nic nečekejte a utíkejte si svoje „Wíčko“ pořídit.

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.